Alpa Ranczo - idealne miejsce na spędzenie weekendu 7 minut od centrum Knurowa

Zastanawialiście się jak dobrze zaplanować weekend w naszym regionie? Chcecie świetnie bawić się w towarzystwie uśmiechniętych i przyjaznych alpak? Marzyliście o jeździe konno? Macie ochotę, aby przekonać się na własnej skórze, jak to jest doić kozę? Chcecie karmić zwierzątka hodowlane? Jeżeli tak, to mamy dla was propozycję, która jest w zasięgu waszej ręki. Zapraszamy do odwiedzenia Alpa Ranczo zlokalizowanej przy ul. Karola Miarki 171 w Wilczy.

Kilka dni temu minął rok od rozpoczęcia agroturystycznej działalności obiektu położonego siedem minut od centrum Knurowa. Ogromne Alpa Ranczo ma w swojej ofercie kilkadziesiąt zwierząt hodowlanych, a są to m.in: alpaki, kuce walijskie, osiołek, daniele, bażanty, kozy, świnki morskie, wiewiórki, kury ozdobne, króliki oraz gęsi. Koszt biletu wynosi 12 zł, a dzieci do lat trzech mogą wejść bezpłatnie.

Alpa Ranczo zaprasza wszystkich mieszkańców regionu

Jeżeli nie macie pomysłu na weekend, to wybierzcie się do Alpa Ranczo. Spędzicie w tym miejscu cudowne chwile na świeżym powietrzu wspólnie z najbliższymi. Spragnieni emocji mogą spróbować sił podczas dojenia sztucznej kozy. W ofercie znajduje się również możliwość przejazdu na kucach walijskich za dodatkową opłatą wynoszącą 8 zł. W ofercie gastronomicznej znajdują się lody na gałki, hamburgery, gofry, zapiekanki, hot-dogi, kawę, herbatę, mrożoną oraz napoje. Na miejscu jest także ściana wspinaczkowa, plac zabaw oraz wiele innych atrakcji.

Urodziny na Alpa Ranczo. Półkolonie oraz wycieczki

Gospodarstwo hodowlane Alpa Ranczo oferuje także możliwość organizacji urodzin dla najmłodszych oraz dorosłych po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z właścicielami obiektu. Dzieci mogą karmić zwierzątka, czesać kuce walijskie oraz bawić się podczas wyklejanek. Najmłodsi mogą również korzystać z dmuchanej zjeżdżalni, która znajduje się na terenie obiektu. Uczestniczy bardzo chwalą sobie takie imprezy z uwagi na bliski kontakt z zwierzętami oraz naturą. Właściciele zapraszają również grupy wycieczkowe oraz organizatorów półkolonii do odwiedzenia Alpa Ranczo.

Alpa Ranczo - kontakt

Alpa Ranczo położone jest przy ul. Karola Miarki 171 w Wilczy.
Obiekt jest otwarty w sobotę oraz niedzielę w godzinach 13:00-18:00, a w okresie wakacyjnym od piątku do niedzieli również godzinach 13:00-18:00.
Z właścicielami obiektu można skontaktować się pod numerem - 602-615-131.

czytaj więcej:

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Zdjęcie główne

Odkrywaj skarby województwa świętokrzyskiego