Catering dietetyczny - lepsze i zdrowsze życie zabieganej rodzinki

Jest szósta rano. Dzwoni budzik męża, ale wstajemy wszyscy. Ja zmieniając pieluszki i karmiąc, drugą ręką przygotowuję mężowi jedzenie do pracy i jajecznicę na śniadanie. Siódma trzydzieści - mąż biegnie do biura, a ja zostaję w domu. Cały czas do szesnastej będę walczyć z bobasem, pracując online. Czy coś uda mi się przekąsić w tym czasie? Wątpliwe. Mąż po pracy nie ma ochoty na obiad, więc jem gotowe danie z supermarketu. Tak moje życie wyglądało kiedyś. Dieta pudełkowa diametralnie je odmieniła. Jak jest teraz i czemu ją wybrałam?

Catering dietetyczny - lepsze i zdrowsze życie zabieganej rodzinki

Dieta pudełkowa z dostawą - wygoda

To raczej dość oczywiste, że dieta pudełkowa jest wygodna. To oznacza możliwość zrezygnowania z częstych zakupów spożywczych i koniec planowania posiłków na cały tydzień. Nie trzeba już biec do sklepu po koncentrat pomidorowy, bo akurat go brakuje do sosu. Ale to nie wszystko! Nasza lodówka o wiele teraz lepiej wygląda. Łatwiej jest ją wyczyścić i widać co trzeba dojeść, a czego brakuje, więc mniej marnujemy jedzenia. Catering pudełkowy pozwala także podgrzać danie w mikrofalówce, co oznacza mniej garnków do mycia. Mniej zmywania = szczęśliwa żona.

Catering dietetyczny a dieta

Jak sama nazwa wskazuje, tania dieta pudełkowa Katowice pomaga też dopasować posiłki do swojej diety. Mój mąż, który próbuje jeść dania keto (czyli zero cukru i węglowodanów) strasznie utrudnił mi życie. Przygotowywanie wybrednemu człowiekowi takich posiłków to droga przez mękę. Ja jako mama karmiąca, a wcześniej ciężarna, nie mogłam oczywiście jeść tego co on, co oznaczało dużo przygotowywania, planowania i stresu w kuchni. Dzięki diecie pudełkowej Rafał ma teraz przepyszne wysokotłuszczowe dania, a ja jem standardowe posiłki wspierające mnie przy karmieniu piersią. Zbilansowane i wartościowe dania w mojej sytuacji to must have!

Inne benefity diet pudełkowych

Rzadko o tym myślimy, ale gdy przychodzi czas na wyjazd na urlop i lodówka jest pełna - co wtedy? Albo planujemy przed wyjazdem ile zjemy, tak, żeby nic nie zostało i się nie zmarnowało, albo po prostu spisujemy jedzenie na straty. Catering pudełkowy pomaga uniknąć takich dylematów.

Dieta pudełkowa z dostawą jest przydatna, gdy dotyczą nas takie aspekty życia jak:

  • choroba,
  • szybki styl życia,
  • noworodek w rodzinie,
  • problemy z dojazdem do sklepu.

Nasza rodzina jest doskonałym przykładem tego, jak przez pracę można być zabieganym. W obecnych czasach nasi znajomi pracują na dwa etaty, żeby dogonić rosnące stopy procentowe swoich kredytów, co nie sprzyja dobrej diecie. Jedną gotowe dania ze sklepu, które raczej nie mają zbyt wiele wartościowych składników. Już przy samym otwarciu tych paczek czuję chemię. Dla mnie, to co jemy jest dla mnie niezmiernie ważną kwestią.

Cena cateringu dietetycznego

Gdy weszłam na stronę firmy cateringowej i zobaczyłam ,,40-60 zł/dzień” pomyślałam tylko jedno - tyle kosztuje jedno danie z restauracji, a co dopiero wyżywienie na cały dzień w takim lokalu! Jestem niezmiernie zadowolona że za takie pieniądze mamy dużą różnorodność i naprawdę pyszne dania - nawet te dietetyczne.

Jedzenie pudełkowe to super opcja, myślę, że dla każdego. Zamawiamy je od kilku miesięcy i będziemy polecać każdemu. To oszczędność czasu i pieniędzy oraz prosty sposób, by zadbać o zdrowie!

Sprawdź ofertę TimCatering w Katowicach
tel: 71 725 70 80
https://timcatering.pl/zamowie...

czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Opiekunka osób starszych w Niemczech – jak znaleźć pracę?

Opiekunka osób starszych w Niemczech – jak znaleźć pracę?

Bagatelle Zdjęcie główne

Balkonetka, braletka, Soft czy Semi Soft? dobierz dobrze!

Żubry fot Gmina Bialowieża

Odpoczynek od codzienności? Tylko w Puszczy Białowieskiej!

Slaskie centrum liderow

Startuje Śląskie Centrum Liderów

Hotel Belmare 2

Jesienny odpoczynek nad polskim morzem? Dlaczego nie!

Mm 3 glowne

Tani smartwatch z GPS dla dziecka - jaki kupić?