Centrum Handlowe przy ul. Szpitalnej zyskało kolejnego najemcę. Powstanie duży sklep. Sprawdź, jaki

W Centrum Handlowym przy ul. Szpitalnej 37 w Knurowie trwają intensywne prace remontowe. Nowi najemcy adaptują lokale usługowe pod swoje potrzeby.

CDE91 A90 F2 FA 40 B2 A9 DD F354 F65 C56 FB

Kilka miesięcy temu przy ul. Szpitalnej 37 w Knurowie rozpoczęły się intensywne prace budowlane. Do istniejącego sklepu został dobudowany kolejny budynek, gdzie mieści się niemiecki LIDL, który niebawem powinien otworzyć się na pierwszych klientów, w tej części miasta.

Kolejny sklep zasili pasaż handlowy przy ul. Szpitalnej 37

Jak udało nam się dzisiaj dowiedzieć - na terenie Centrum Handlowego przy ul. Szpitalnej 37 w Knurowie powstanie Chiński Wielobranżowy Market. Aktualnie trwa zatowarowanie sklepu, a otwarcie zaplanowano w najbliższym czasie.

Kto jest inwestorem?

Inwestorem, który od kilku miesięcy adaptuje teren po byłym TESCO, pod nowe sklepy jest spółka PPG II z Katowic. Spółka jest odpowiedzialna za modernizację istniejącego budynku oraz budowę nowego.

Jakie sklepy powstaną?

Spółka PPG z Katowic będzie dzierżawić teren budynku pod działalność sklepu ROSSMANN oraz PEPCO. Warto dodać, że na terenie obiektu należącego do spółki PPG będzie funkcjonować również siłownia Xtreme Fitness.

Siłownia Xtreme Fitness za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała mieszkańców gminy Knurów, że otwarcie obiektu sportowego zaplanowano na sobotę, 13 listopada.

Sklep PEPCO podobnie jak drogeria ROSSMANN zostanie otwarty na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2021 roku.