Chcesz poznać podstawy pierwszej pomocy? Taka okazja już w tym tygodniu w Wielowsi

Może okazać się, że to jedna z najbardziej przydatnych umiejętności, jakiej warto się nauczyć. W jednej z gmin powiatu gliwickiego odbędą się warsztaty w tym zakresie. Uczestnicy skorzystają z nich bezpłatnie.

Wielowies pierwsza pomoc szkolenie

Pierwsza pomoc w Wielowsi

Jej najważniejsze punkty powinien znać każdy. Często jednak nabyta na jednym czy dwóch szkoleniach wiedza może nam umknąć. Dobrze jest co jakiś czas przypomnieć sobie, co zrobić w sytuacji zagrożenia życia czy zdrowia. Nigdy nie wiadomo, kiedy spotka nas okazja, by komuś pomóc. Trzeba jednak mieć świadomość, co dokładnie wtedy zrobić.

W tym tygodniu w Wielowsi odbędzie się wydarzenie dla mieszkańców gminy z pierwszą pomocą w roli głównej. Organizuje je Stowarzyszenie "Tu i Teraz dla Przyszłości". Spotkanie zaplanowano na sobotę, 22 czerwca. Rozpocznie się o godzinie 10:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Wielowsi (ul. Główna 47). Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Obowiązują jednak zapisy. Są przyjmowane pod numerem telefonu: 604 596 111. Na zakończenie goście mogą otrzymać certyfikat.

Kapielisko lesne zacisze knurow

Może Cię zainteresować:

Knurów przygotowuje się do rozpoczęcia wakacji. Kiedy otworzy się kąpielisko?

Autor: Urszula Gołkowska

13/06/2024

Knurow nowa teznia

Może Cię zainteresować:

Druga tężnia w Knurowie już otwarta. Znajdziemy ją w parku NOT w Szczygłowicach

Autor: Urszula Gołkowska

19/04/2024