Dni Knurowa w 2022 roku? Dawid Kwiatkowski zawita w Knurowie 18 czerwca

Centrum Kultury jako jednostka organizacyjna Urzędu Miejskiego w Knurowie tradycyjnie, co roku organizuje tzw. Dni Knurowa, czyli urodziny miasta w czerwcu. Czy na urodzinowej scenie pojawi się Dawid Kwiatkowski?

Z.drona Rafał Grzegorz
Dni Knurowa

Idol polskich nastolatek, czyli Dawid Kwiatkowski kilka dni temu ogłosił swoją trasę koncertową na tegoroczny rok. Mamy dobrą informacje dla jego fanek zamieszkujących w Knurowie.

Dni Knurowa w 2022 roku

Dawid Kwiatkowski ogłosił, że wyrusza w długo wyczekiwaną trasę koncertową, która promuje jego najnowszy - pokryty złotem - album muzyczny zatytułowany swoim imieniem i nazwiskiem. Wśród kilkudziesięciu miast, gdzie Dawid Kwiatkowski zagra koncert, znalazł się Knurów.

Dawid Kwiatkowski w Knurowie. Czerwiec 2022 rok


Dawid Kwiatkowski zaplanował, że jednym z miejsc trasy koncertowej promującej jego nową płytę będzie Knurów. Koncert idola nastolatek zaplanowano w naszym mieście na sobotę, 18 czerwca 2022 roku.

Kwiatkowski pierwszym artystą tegorocznych Dni Knurowa?


Warto przypomnieć, że ubiegłoroczne urodziny Gminy Knurów rozpoczęły się w piątek, 18 czerwca, a zakończyły w niedzielę 20 czerwca. Koncert Dawida Kwiatkowskiego zaplanowany na sobotę, 18 czerwca 2022 roku może oznaczać, że artysta wystąpi na urodzinowej scenie podczas drugiego dnia celebrowania urodzin miasta.
Pracownicy Urzędu Miejskiego oraz Centrum Kultury w Knurowie nie chcą zdradzać szczegółów dotyczących Dni Knurowa w 2022 roku oraz występu Dawida Kwiatkowskiego. Jedno jest pewne! Dawid Kwiatkowski pojawi się w naszym mieście 18 czerwca 2022 roku.

czytaj więcej:

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Gorlice fot Natalia Pacana Roman

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Akukuotwarcie9

Śpiewy, tańce i zabawa. Akuku w Rudzie Śląskiej ruszyło!

Zdjecie główne TG

Gdzie spędzić wakacje? Oczywiście w Tarnowskich Górach!

Muzeum Powstań Śląskich Zdjęcie Główne

Odwiedź Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach

Kolej na beskidy

Koleje Śląskie zapraszają w podróż po Beskidach!

Dni knurowa

Czy zluzowane obostrzenia oznaczają, że Dni...