Donat Dubiel wyróżniony tytułem Knurów-Dobre Przykłady

Gminne wyróżnienie zostało przyznane.

IMG 5139 kopia

W bieżącym roku przypadła 12 edycja konkursu organizowanego przez gminę Knurów. Konkurs "Knurów-Dobre Przykłady" jest zwieńczeniem i uhonorowaniem pracy osób oraz organizacji pozarządowych, które w sposób szczególny wyróżniły się w poprzedzającym roku, podczas realizacji działań i wsparcia na rzecz społeczności lokalnej naszego miasta.

Komisja Konkursowa, która została powołana przez prezydenta Adama Ramsa, w wyniku weryfikacji i oceny zgłoszonych kandydatur zdecydowała się, że tytuł Knurów - Dobre Przykłady trafi do rąk Donata Dubiela - prowadzącego zajęcia w ramach Koła Naukowego Elektroniki i Informatyki w Knurowie.

Koło Naukowe Elektroniki i Informatyki w Knurowie liczy ponad 80 uczestników, z czego, aż 56 członków jest z Knurowa. – Zajęcia mają na celu pogłębianie wiedzy wśród młodzieży, w zakresie praktycznej nauki informatyki, elektroniki oraz dziedzin związanych z automatyką i mechatroniką. Poza aspektem wiedzy, uczestnicy zajęć uczą się samoorganizacji i pracy w grupie, a także analitycznego myślenia, zastosowania technicznego języka angielskiego, sporządzania dokumentacji projektowej, a nawet pozyskiwania sponsorów. – czytamy na stronie urzędu miasta Knurów

Warto dodać, że uczestnicy Koła Naukowego Elektroniki i Informatyki w Knurowie pod przewodnictwem Donata Dubiela odnieśli wiele sukcesów, m.in:

  • I miejsce w polskiej eliminacji Konkursu Europejskiej Agencji Kosmicznej CanSat 2020 zespołu AGO Team, który skonstruował minisatelitę AGO Knurów-1. Projekt został również doceniony przez Ministra Cyfryzacji.
  • Wyróżnienia w ramach konkursu „Elektronika - by żyło się łatwiej”.
  • 7 miejsce spośród 500 projektów ogólnopolskich, w konkursie „100 najlepszych projektów na zwiększenie poziomu cyfryzacji w firmie” Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

źródło: https://www.knurow.pl/miasto-k...

Zdjęcie: Koło Naukowe Elektroniki i Informatyki Knurów - Facebook

czytaj więcej:

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Zrzut ekranu 2021 06 10 o 08 33 36

Kto zaśpiewa na festiwalu z okazji Dni Knurowa?

Kielbasa

Właściciele psów uważajcie! Ktoś rozrzucił...

Zrzut ekranu 2021 05 9 o 10 40 51

Siedemnastoletnia Patrycja Gilner z Knurowa...

Kopalnia knuró

Górnicy z Knurowa-Szczygłowic będą mogli się...

60 630702

Policjanci kontrolowali młode dziewczyny

Cmentarz knurow

Zmiany na cmentarzu przy Rakoniewskiego