Filmik z Adamem Ramsem niczym propaganda w Korei Północnej. W tle sprzedaż placu 700-lecia

Adam Rams za pośrednictwem Przeglądu Lokalnego finansowanego z publicznych pieniędzy, ogłosił plan dotyczący budowy dziewięciu bloków na terenie placu 700-lecia. Z tej okazji nakręcono specjalny film z wykorzystaniem pozytywnego wizerunku uśmiechniętej rodziny…

2 D29 C84 F E3 B2 4116 81 FD DD8 F05 A520 B5

Prezydent Adam Rams wystąpił w specjalnie przygotowanym filmie promującym miejskie inwestycje na osiedlu Wojska Polskiego w Knurowie. Na potrzeby nagrania tego materiału, podstawiono nawet specjalną rodzinę, która miała za zadanie uśmiechać się i przed kamerą korzystać m.in z mikroskopijnego wybiegu dla psów, siłowni zewnętrznej oraz boiska MSP nr 7. Wszystko po to, aby na końcu radosnego materiału wideo, przekazać informację o planach dotyczących budowy dziewięciu wielorodzinnych budynków mieszkalnych, które miałyby powstać na terenie placu 700-lecia.

- Kluczową sprawą dla dalszego rozwoju Knurowa jest budownictwo mieszkaniowe. Zwłaszcza z przeznaczeniem dla ludzi młodych. W naszych planach jest, aby w tym rejonie powstało dziewięć budynków mieszkaniowych, wielorodzinnych - powiedział Adam Rams.

Przypomnijmy, że na ręce prezydenta Adama Ramsa została złożona petycja sprzeciwiająca się sprzedaży tego terenu, podpisana przez ponad 1100 mieszkańców.