Górnicy z JSW dostaną kolejną podwyżkę? Szczegóły

W mediach społecznościowych prowadzonych przez Reprezentatywne Związki Zawodowe działające przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej pojawiła się informacja o wzroście wynagrodzeń na przyszły rok.

JSW siedziba

W poniedziałek, czyli 27 grudnia 2021 roku Reprezentatywne Związki Zawodowe działające przy Jastrzębskiej Spółce Węglowej wystąpiły do prezesa zarządu JSW w sprawie wzrostu wynagrodzeń w ramach realizacji polityki płacowej w spółce na 2022 rok.

Strona społeczna poprosiła o spotkanie z zarządem Jastrzębskiej Spółki Węglowej w pierwszej dekadzie pierwszego miesiąca przyszłego roku, gdzie strony przedstawią i omówią propozycję wzrostu płac na 2022 rok.

- Ze względu na dynamiczną sytuację w naszej spółce jak i otaczające nas wydarzenia prosimy o przygotowanie materiałów niezbędnych do prowadzenia rzeczowych negocjacji - piszą Reprezentatywne Związki Zawodowe JSW SA w liście do prezesa zarządu spółki

Jastrzębska Spółka Węglowa

Jastrzębska Spółka Węglowa, to największy krajowy producent węgla koksowego typu 35 wysokiej jakości i największa komercyjna grupa koksowni w Unii Europejskiej. Spółka z Jastrzębia-Zdroju posiada w swoich zasobach dwie kopalnie zlokalizowane na terenie Gminy Knurów - KWK "Knurów-Szczygłowice".

czytaj więcej:

JSW SA

Wysoka podwyżka dla pracowników JSW. Wzrost...

Szczyglowice 04 fot dawid lach

W KWK "Knurów-Szczygłowice" trwa akcja...

JSW siedziba

Pracownicy JSW otrzymają rekompensatę za...

AF49 E515 A8 A8 4 A47 8 CED EC40 CF68 C9 C1

Chcą zamknąć kopalnie w Knurowie. Ostrzega...

JSW

Dług JSW zmalał o blisko 90 mln zł. Zarząd ma...

DSC 0329

Odwołano zarząd JSW S.A

Kopalnia knuró

Górnicy z Knurowa-Szczygłowic będą mogli się...