Górnicy z Knurowa-Szczygłowic będą mogli się zaszczepić

JSW zapowiada szczepienia dla pracowników i ich rodzin.

Kopalnia knuró

Dosłownie przed chwilą górnicy pracujący Jastrzębskiej Spółce Węglowej S.A. otrzymali wiadomości SMS z informacją dot. szczepień przeciwko wirusowi Sarc-CO2.

Jest to dobra wiadomość dla górników i ich rodzin, ponieważ Zarząd JSW S.A zapowiedział, że rozpoczynają się zapisy przeciwko COVID-19 i obejmą również chętne rodziny pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej.

Uruchamiamy akcję „Szczepienia dla Załogi JSW”. Podjęliśmy dziś decyzję o przystąpieniu naszej Spółki do programu szczepień. Pracownicy JSW S.A. i ich domownicy mogą zgłaszać się od 29 kwietnia do 3 maja 2021 poprzez nasz Portal Pracownika. Szczepienie jest w pełni dobrowolne, tylko dla chętnych” – informuje Barbara Piontek, prezes Zarządu JSW S.A.

Warto zaznaczyć, że jedna z największych spółek górniczych w Europie zaplanowała szczepienia dla pracowników, ale także dla ich rodzin, co zasługuje na duży szacunek.

– Od początku wystąpienia epidemii łącznie zainfekowanych zostało 5712 pracowników, do dziś wyzdrowiało 5599 osób. Na kwarantannie przebywa 158 pracowników. - czytamy na stronie JSW S.A

czytaj więcej:

Zrzut ekranu 2021 05 17 o 08 04 59

W Knurowie kolejne dni bez prądu. Sprawdź, gdzie

Kielbasa

Właściciele psów uważajcie! Ktoś rozrzucił...

Punkt szczepien knurow

Ruszyły zapisy na szczepienia w Knurowie

Bogan Lesniowski

Haldex S.A. dla pacjentów oddziału covidowego

Chodnik knurow

Knurów miastem bez barier dla niepełnosprawnych?

Toaleta knuriw

Mieszkańcy oburzeni ciągłą niedostępnością...

Cmentarz knurow

Zmiany na cmentarzu przy Rakoniewskiego