Jacek Szurgot:Zróbcie to dla moich dzieci. Totalne remonty Szelągowskiej w Knurowie.

Jacek Szurgot z Fundacji Gram, Kibicuję, Pomagam z Knurowa poznał moc dobrych uczynków przygotowanych przez ekipę budowlaną programu Totalne Remonty Szelągowskiej. Odcinek będzie emitowany dzisiaj (25 kwietnia) o godzinie 21:30 na kanale TVN.

D0 D8895 A 25 B6 432 F 93 BD 5 AB294 D8 B2 F4

Dzisiejszym gościem specjalnym w programie Totalne Remonty Szelągowskiej emitowanym na kanale TVN będzie Jacek Szurgot, czyli prezes Fundacji Gram, Kibicuję, Pomagam z Knurowa, która aktywnie wspiera i pomaga od 27 listopada 2019 roku łącząc m.in sport z pomaganiem potrzebującym.

Pozytywne zaskoczenie

Udział w programie emitowanym na kanale TVN był dla Jacka Szurgota - pozytywnym - zaskoczeniem, ponieważ jego znajomi zaprosili go do hali sportowej MOSiR w Knurowie pod pretekstem organizacji konferencji prasowej z udzialem lokalnych mediów i serwisów informacyjnych. Na miejscu okazało się, że na prezesa Fundacji Gram, Kibicuję, Pomagam z Knurowa czekała Dorota Szelągowska z programu Totalne Remonty Szelągowskiej, która przekazała informację o zakwalifikowaniu się do programowego projektu remontu mieszkań.

Totalne Remonty Szelągowskiej Knurów

Specjalny odcinek z udziałem prezesa Fundacji Gram, Kibicuję, Pomagam z Knurowa będzie emitowany na kanale TVN w poniedziałek, 25 kwietnia 2022 roku o godzinie 21:30.

czytaj więcej:

Józef Kruczek nowym członkiem zarządu Powiatu Gliwickiego

Józef Kruczek został wybrany na Członka Zarządu...

Mateusz Morawiecki

Gmina Knurów otrzyma miliony złotych od rządu PiS

Powiat Gliwicki

Dawid Rams był przeciwko decyzji o...

Powiat Gliwicki

Zarząd Powiatu Gliwickiego straci stanowiska?

4088 A8 F3 8093 4 A16 8 AFF 4 E3 D6 EDB778 F

Miasto zburzy zabytkowy familok przy ul. Dworcowej

Inicjatywa dla Knurowa

Radni z Inicjatywy dla Knurowa z wizytacją na...

Podwyżki knurów

Kolejne drastyczne podwyżki czynszów dla...