Knurów: Grasuje podejrzany mężczyzna

Do naszej redakcji zgłosił się pan Marcin - mieszkaniec ul. Jęczmiennej, prosząc o publikacje informacji, która ma przestrzec innych przed podejrzanym mężczyzna, który może być złodziejem.

461 F19 B7 6 D1 B 4 EE8 8 D0 E 6 BB98 D9 C2 C78

Dzisiaj, czyli 26 sierpnia po ul. Jęczmiennej w Knurowie spaceruje mężczyzna, który pod przykryciem usług fotowoltaicznych wchodzi na prywatne posesje nie korzystając wcześniej z domofonu.

Jak wskazuje mieszkaniec ul. Jęczmiennej - […] mężczyzna (przyp. red) mówi, że rok temu było zebranie, ale przez covid się nie odbyło i teraz trzeba mu podać numer telefonu, żeby zadzwonił do nas pan, który się umawia na spotkania w tej sprawie. Rozmawiałem z sąsiadami w tej sprawie i powiedzieli że nic takiego nie było.

Podejrzane zachowanie

Pan Marcin dodaje, że w odmówienie podania telefonu wywołało dziwne zachowanie u mężczyzny, który podczas rozmowy w podejrzany sposób rozglądał się przy otwartych drzwiach.

Mieszkaniec ul. Jęczmiennej podejrzewa, że to złodziej, ponieważ wszedł na podwórko bez wcześniejszego zadzwonienia na domofon. — […] Podejrzewam że to albo złodziej, bo wszedł mi na plac chociaż jest dzwonek przy furtce, gdzie musiał przełożyć rękę za furtke żeby sobie otworzyć albo oszust. Proszę o przekazanie tej wiadomości mieszkańcom Knurowa. Pozdrawiam - dodaje pan Marcin