Knurów: Młodzież skatowała mężczyznę w podeszłym wieku. Jaki był powód?

Do dramatycznego w skutkach wydarzenia doszło pod jednym ze sklepów spożywczych w naszym mieście. Według naszych dotychczasowych ustaleń wynika, że dwóch młodych mężczyzn skatowało mężczyznę w podeszłym wieku. Jaki był powód?

Zrzut ekranu 2021 10 12 o 12 25 26

Wczoraj, czyli 11 października 2021 roku pod sklepem spożywczym przy ul. Jagiełły w Knurowie doszło do brutalnego pobicia mężczyzny w podeszłym wieku.

Z naszych ustaleń wynika, że starszy mężczyzna podczas zakupów w sklepie spożywczym zauważył dwóch młodych mężczyzn, którzy nie stosowali się do obowiązujących przepisów sanitarnych dot. obowiązku noszenia maseczki i zwrócił im uwagę, aby zasłonili usta i nos. Uwaga starszego mężczyzny nie spodobała się młodym mężczyznom, którzy postanowili opuścić sklep i poczekać, aż senior zakończy zakupy spożywcze i wyjdzie. W momencie, gdy mężczyzna w podeszłym wieku opuścił sklep, dwójka młodych mężczyzn dopuściła się brutalnego napadu z użyciem pałki teleskopowej.

Jak udało nam się ustalić, starszy mężczyzna doznał ciężkich obrażeń w obrębie czaszki.

Oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach poinformował nas, że Komisariat Policji w Knurowie jest w trakcie przyjmowania informacji o zdarzeniu dodając, że funkcjonariusze policji przeprowadzą szczegółową procedurę wyjaśniającą.

Za pobicie z użyciem niebezpiecznego przedmiotu mężczyznom może grozić do kilku lat pozbawienia wolności.

czytaj więcej:

Policjalogo1

W Knurowie pobito kobietę

Policja

Gorący tydzień w Knurowie. Zboczeniec, mafia...

Policja Knurów

Zatrzymanie w święta. Knurowianin doprowadzony...

IMG 7454

Knurów: Zawyły syreny strażackie. Strażacy z...

Policja

Knurów: Groźne pobicie na os. 1000-lecia....

Zrzut ekranu 2021 09 2 o 09 45 14

Policjanci z Knurowa proszą o pomoc. Poznajesz go?

Policjatychy

"policjant" oszukał 85-letniego knurowianina