Knurów: Ukradli portfel, a potem zapłacili nim w sklepie. Policja publikuje wizerunek i prosi o pomoc

Mężczyzna oraz kobieta ukradli telefon komórkowy oraz portfel, gdzie znajdowała się karta płatnicza, którą posługiwały się osoby zarejestrowane przez monitoring podczas płatności w sklepach.

W poniedziałek, 19 lipca, na terenie kopalni „Knurów” doszło do kradzieży. Z jednej z szafek pracowniczych ktoś ukradł telefon komórkowy marki samsung J3 oraz portfel z dokumentami, gdzie znajdowała się m.in karta płatnicza, która została wykorzystana przez złodzieja podczas płatności w sklepach.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Knurowie dążą do ustalenia tożsamości dwóch podejrzanych osób, których wizerunki można zobaczyć poniżej.


- Wykonane dotychczas czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości kobiety i mężczyzny ze zdjęć - istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś te osoby rozpozna. - pisze KMP Gliwice

Informacje można przekazywać anonimowo, bezpośrednio prowadzącemu postępowanie sierżantowi sztabowemu Robertowi Działowemu, tel 47 859 03 25, knurow@gliwice.ka.policja.gov.pllub za pośrednictwem anonimowej skrzynki kontaktowej „powiadom nas”.

czytaj więcej:

Szpital Knurów

Knurów: Pomoc medyczna w nagłych wypadkach....

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 14 17 08

Dni Knurowa się odbędą. Sprawdź plan imprezy

Zrzut ekranu 2021 06 7 o 11 54 36

Strajk pielęgniarek w Szpitalu w Knurowie

Szpital Knurów

Ile osób zaszczepił Szpital w Knurowie

Wielkogabaryty

Wywóz odpadów wielkogabarytowych - harmonogram

Lawka knurow

Czy w Knurowie brakuje koszy na śmieci?

Śmieci knurow

Zaśmiecają las przy ul. Rakoniewskiego w Knurowie