Knurowianin twierdzi, że był dwa razy w niebie, a sam Jezus Chrystus umył mu nogi. Kim jest Tomasz Dorożała?

Knurowianin twierdzi, że był dwa razy w niebie, a sam Jezus Chrystus umył mu nogi. Kim jest Tomasz Dorożała, który niegdyś chciał składać martwe koty w ofierze dla szatana, a teraz jest wysłannikiem Jezusa w Polsce, Europie i na całym świecie?
Dorożała

Tomek Dorożała, to 34 letni mieszkaniec Knurowa, który jak sam twierdzi - jest legalnym pastorem, który wypędza demony, uzdrawia chorych oraz robi rzeczy paranormalne, bądź ponadnaturalne. Tomek twierdzi, że w 2010 roku poznał Jezusa Chrystusa osobiście, a dwa lata później został dwukrotnie wzięty do nieba, o czym szerzej opowiedział w swojej książce pt. „Potęga nieba w człowieku”.

Pastor z Knurowa opowiada, że podczas wizyty w niebie szedł obok Jezusa Chrystusa w stronę światła, gdzie stało 24 starców na tronach.

- To było przerażajace trochę, że się bałem - komentuje Tomek.

Przerażenie nie trwało długo, ponieważ jak twierdzi Tomasz - wtedy Jezus wziął go na kolana i w momencie, gdy Tomasz chciał mu umyć mu nogi, Jezus postawił umyć jego nogi.

W momencie, gdy 34 letni mieszkaniec Knurowa przebywał w niebie, Jezus powiedział mu - Tomek będziesz posłany do Polski, na Europę i na świat. Będziesz głosił moją Ewangelię i będziesz kładł ręce na ludzi, a oni będą chrzczeni Duchem Świętym i ogniem.

Książka pt. "Potęga nieba w człowieku"

Poprosiliśmy Tomka o komentarz dot. jego książki:

- Książka „Potęga nieba w człowieku” jest owocem mojego osobistego spotkania z Jezusem w 2010 roku oraz dwóch widzeń nieba, do którego byłem wzięty w duchu podczas głębokiej modlitwy w 2012 roku. Czytelnik znajdzie tam moje świadectwo życia, widzeń anielskich i demonicznych, co może pomóc mu w postrzeganiu własnego życia w inny sposób i ujrzenia Boga oraz wiary głębiej niż dotychczas.

Chociaż całe życie uważałem się za wierzącego, to nie miało to żadnego realnego przełożenia na moje życie. Sam nie szukałem Boga. Byłem rozwodnikiem. Chciałem popełnić samobójstwo. Zmagałem się z wieloma życiowymi problemami jak większość ludzi, jednak to się skończyło, kiedy zacząłem prawdziwie wierzyć!

Czytając książkę dowiemy się nie tylko jak „pójść do nieba po śmierci” , lecz także, jak mieć „niebo na ziemi” zgodnie z modlitwą „Ojcze nasz”, w której czytamy: „...bądź wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi.” Jezus chce byśmy mieli niebo na ziemi! Chociaż powtarzałem to setki razy na mszy jak robot, nie wiedziałem, co mówię i nie widziałem tego realizacji.

Dowiemy się o kluczach, jak realnie aktywować wiarę, aby działała w życiu codziennym. Zobaczymy też, że żaden system religijny zgodnie ze słowami Jezusa „KTO WIERZY WE MNIE BĘDZIE MIAŁ ŻYCIE” (Ew. Jana 6:47), nie ma monopolu na zbawienie. Jezus nie był człowiekiem religii, ale Bogiem, który zstąpił na ziemię w postaci człowieka. Urodzony z Maryi dziewicy. Chcący , aby „Jego owce miały życie i to życie obfite!” (Ew. Jana 10:10)

Dowiemy się z tej książki bardzo ważnej prawdy, która może zmienić całkowicie postrzeganie osoby Boga. Mianowicie, że Bóg nie może działać na ziemi sam z siebie. Odpowiedziane zostało tam, dlaczego tak wiele jest cierpienia i zła na świecie oraz często w naszym życiu. Ta książka może pomoc wielu ludziom, którzy, jak ja kiedyś , nie rozumiejąc Bożego działania, obrazili się. A tak na prawdę obraziliśmy się na system, który nam źle tego Boga przedstawiał. Ta książka to zaproszenie w podróż po świecie naturalnie ponadnaturalnym.

To świadectwo realnej zmiany mojego życia. To klucze pomagające czytelnikowi odkryć potęgę nieba, która może zamieszkać w nim samym! - dodał Tomasz Dorożała
Prywatne archiwum Tomka Dorożały

czytaj więcej:

Kolejkowo, Gliwice

Te miejsca są czynne w święta Bożego Narodzenia 2021

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Największa wystawa zabawek w Polsce? Tylko w Muzeum Zabawek

Zdjęcie Główne

Moc atrakcji dla każdego! Katowicki Park Linowy Trzy Maupy

Piwo

Młodzi chcą specjalnego miejsca w Knurowie