Knurowianin znów zadziwia. Uzdrawiał i wypędzał demony na żywo u popularnego YouTubera

Wokół pastora wywodzącego się z naszego miasta narosło wiele opinii - jedni uważają go za kontrowersyjną postać, a inni ustawiają się w kolejce, aby wyleczyć nieuleczalną chorobę. Jedno jest pewne! Tomasz Dorożała nie przestaje zadziwiać.

E4 DABA67 21 CD 4 C99 9 C5 C 1 F8961146 A8 C

Kim jest uzdrowiciel z Knurowa?

Tomasz Dorożała, to 34 letni mieszkaniec Knurowa, który jak sam twierdzi - jest legalnym pastorem, który wypędza demony, uzdrawia chorych oraz robi rzeczy paranormalne, bądź ponadnaturalne. Uzdrowiciel twierdzi, że w 2010 roku osobiście poznał Jezusa Chrystusa, a dwa lata później został wzięty do nieba, o czym szerzej opowiedział w swojej książce pt. „Potęga nieba w człowieku”.

Uzdrawia w imię Jezusa Chrystusa…

W rozmowie z knurowskim uzdrowicielem możemy dowiedzieć się, że pełni on funkcję niebiańskiego wysłannika, który głosi słowo Boże oraz uzdrawia chorych.

Tomek będziesz posłany do Polski, na Europę i na świat. Będziesz głosił moją Ewangelię i będziesz kładł ręce na ludzi, a oni będą chrzczeni Duchem Świętym i ogniem. - te słowa zdaniem Tomasza Dorożała wypowiedział w jego kierunku Jezus Chrystus.

Uzdrawianie na żywo na YouTube

21 października 2021 roku popularny twórca DeeJayPallaside, którego obserwuje blisko 2 mln osób, zaprosił Tomasza Dorożałe do wzięcia udziału w materiale na żywo, gdzie egzorcysta z Knurowa miał uzdrawiać i wypędzać demony na prośbę widzów. Materiał oglądało 44 tys. osób.


czytaj więcej:

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Sanok

Wycieczka w Bieszczady? Przystań w Sanoku!

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Zdjęcie Główne

Rejs po wielkich jeziorach mazurskich z Żeglugą Mazurską!