Knurowskie mamy organizują dzień dziecka, bo miasto zapomniało.

Dziś na terenie sceny w parku przy ul. F. Ogana restauracja Gwarek oraz Joanna Kokot organizują dzień dziecka. Mama trójki dzieci podjęła się współorganizacji dnia dziecka, ponieważ jak mówi – nasze kochane miasto Knurów zapomniało o naszych dzieciach, w dniu ich święta.


5 A029335 90 AB 44 C8 B781 7102 DB251 C26

Pani Joanna z okazji dnia dziecka, zaprasza wszystkich młodych mieszkańców Knurowa do uczestnictwa w wydarzeniu organizowanym wspólnie z restauracją Gwarek. Impreza dla dzieci rozpocznie się o godzinie 16.00 na terenie restauracji Gwarek.

44 tys. z budżetu miasta Knurów w latach 2007-2010 wydano na usługi jasnowidzów.

Organizatorzy zapowiadają, iż dla najmłodszych będzie czekać szeroki wybór zabaw oraz piosenek. Jak dodała – Jagoda Rudnik z Laboratorium Tańca umili milusińskich czas animacjami i pokaże im kroki taneczne.

Budżet Obywatelski - jakie pomysły mają mieszkańcy?

Wczoraj, gdy w przeddzień dnia dziecka mamy za pośrednictwem Facebooka szukały osoby, która mogłaby malować twarze dzieci, inni krytykowali miasto, że zapomniało o organizacji dnia dziecka przytaczając pamięć o pomniku.

  • Ale o pomniku Fosza to pamięta, a mówiłam dzieciom dać uśmiech - czytamy w komentarzu pod postem MMK
  • Oni przed wyborami się odezwą!! Lato się zbliża i też nic żadnych planych koncertowe czy urodziny miasta! - napisał pan Michał w komentarzu pod postem MMK

Jagoda Rudnik jako jedna z współorganizatorek postanowiła zamknąć dyskusję zachęcając komentujących, aby dla dzieci pojawić się tłumnie i spontanicznie na Gwarku.

Jagoda Rudnik otrzymała tytuł Osobowość Roku 2020 DZ w kategorii Kultura.

Życzenia od prezydenta Ramsa

Dosłownie przed chwilą, prezydent miasta Knurów, Adam Rams z okazji dnia dziecka udostępnił swój post z 2016 roku, tym samym składając życzenia dzieciom. –– Z okazji Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, małym i dużym, życzę radości, uśmiechu i spełnienia marzeń. - napisał Adam Rams.

Korzystając z okazji prezydent Adam Rams, za pośrednictwem Facebooka poinformował, iż już wkrótce będzie mogli korzystać z naszego urokliwego kąpieliska, gdzie jest plaża, krystalicznie czysta woda i wiele innych atrakcji.

Mężczyzna wyskoczył z okna. Samobójstwo w Gliwickim Instytucie Onkologii?

Źródło: Joanna Kokot, Adam Rams - Facebook


czytaj więcej:

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Igry 2023 już wkrótce

IGRY 2023 rozpoczną się już za kilka dni

Monika Skwirosz-Ziółkowska nowym dyrektorem ZSZ nr 2 w Knurowie

Monika Ziółkowska będzie nowym dyrektorem ZSZ...

Marek Węgorzewski

Marek Węgorzewski przez 29 lat zebrał 40...

Szpital Knurów

Knurów: Pomoc medyczna w nagłych wypadkach....

Mera - otwarcie

Wielkie otwarcie Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Park knurow

Miasto zasadzi blisko 250 drzew