Koleje Śląskie: maszynista pojazdów trakcyjnych poszukiwany!

Koleje Śląskie obecnie poszukują maszynisty pojazdów trakcyjnych. Osoby, które posiadają licencje maszynisty i potwierdzone doświadczenie, z pewnością powinny zapoznać się z ofertą pracy KŚ. Szczegóły poniżej.

Koleje Śląskie: maszynista pojazdów trakcyjnych poszukiwany!

Jakie warunki należy spełnić, aby zostać maszynistą?

Dobre pytanie. Aby zostać maszynistą pojazdów trakcyjnych w KŚ należy spełniać kilka kryteriów. Po pierwsze, osoby zainteresowane muszą posiadać licencję maszynisty, a także świadectwa kategorii A lub B podkategorii B1 lub B2. Co jeszcze? Koleje Śląskie wymagają:

  • doświadczenia w prowadzeniu pojazdów trakcyjnych,
  • stanu zdrowia pozwalającego na wykonywanie zawodu,
  • odpowiedzialności,
  • sumienności,

bez których praca na tym stanowisku jest niemożliwa. Osoby zainteresowane, spełniające powyższe warunki mogą przesyłać swoją aplikację drogą mailową na adres: rekrutacja@kolejeslaskie.pl. W temacie wiadomości należy wpisać numer referencyjny ogłoszenia - TP/M/42/2022. Więcej informacji na temat stanowiska maszynisty pojazdów trakcyjnych można znaleźć TUTAJ.

Co oferują Koleje Śląskie?

Osoby, które pragną spróbować swoich sił na stanowisku maszynisty pojazdów trakcyjnych, mogą liczyć na zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnej Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku. Dodatkowo pracownicy mogą korzystać z dodatkowych ulg. Dobrym przykładem są bezpłatne przejazdy pociągami należącymi do Spółki. Pracownicy Kolei Śląskich mogą korzystać ze zniżek na przejazdy pociągami pasażerskimi na terenie kraju oraz biletów i zniżek na zagraniczne koleje i towarzystwa promowe w ramach Zrzeszenia FIP. Z okazji „Dnia Kolejarza” pracownicy KŚ otrzymują dodatkowy dzień wolny od pracy. To nie koniec. Pracownicy mają prawo do nagród jubileuszowych, a także mogą korzystać z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Nie da się ukryć, że praca w charakterze maszynisty pojazdów trakcyjnych daje nowe perspektywy zawodowe.

Praca w KŚ jako maszynista pojazdów trakcyjnych? Dlaczego nie!
Koleje Śląskie zapraszają!
WWW | FACEBOOK | TWITTER