Audytorzy skontrolowali Urząd Miejski w Knurowie. Co wykazała kontrola?

W ubiegłym tygodniu Urząd Miejski w Knurowie został skontrolowany przez zespół audytorów, którzy przez dwa dni obserwowali pracę komórek organizacyjnych urzędu miasta.

um knurów

W knurowskim magistracie został przeprowadzony kompleksowy audyt pracy komórek organizacyjnych urzędu miasta w Knurowie. Kontrola została przeprowadzona przez niezależną i akredytowaną firmę - TÜV NORD Polska z Katowic.

Jaki był cel audytu?

Celem przeprowadzonej kontroli było uwierzytelnienie zgodności systemu administrowania urzędem miejskim z kryteriami audytu, które wynikają z przyjętych konwencji ISO. Warto dodać, że wykwalifikowani kontrolerzy oceniali, także efektywność oraz dynamizm systemu zarządzania w realizacji celów, jak i również spełniania norm i wymagań, które zostały określone w umowach oraz przepisach prawa.

Co wykazała kontrola?

Po dwudniowej kontroli, niezależna i akredytowana firma audytorska z Katowic przedłużyła Urzędowi Miejskiemu w Knurowie certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg. normy ISO 9001:2015 o kolejne trzy lata. Oznacza to, że Urząd Miasta w Knurowie spełnia międzynarodową normę określającą wymagania, które powinien spełnić system zarządzania jakością w instytucji, jaką jest knurowski magistrat.

Źródło: Knurów - zawsze po drodze

czytaj więcej:

Maciej Kandzior

Radny Kandzior chce zrezygnować z Rady Miasta...

Zrzut ekranu 2021 08 10 o 13 43 14

Majątek prezydenta Knurowa. Ile zarabia Adam...

8 DA7 EFD7 93 DB 41 D0 ABAE 4 BD9 EA9 A6 B68

Radny Szkatuła zaczepił radnego Kandziora. Czy...

Baby Trend

Targi Dziecięce babyTrends już w ten weekend. Ogromne rabaty

Przedszkole knurów

Ruszyły szczepienia uczniów w Knurowie

Zrzut ekranu 2021 05 20 o 08 16 19

Miasto przeznaczy dodatkowe 10 tys. na pomnik...

Zrzut ekranu 2021 05 13 o 10 04 59

Chodnik prowadzący do skrzyżowania bez...