Kuchnia Vikinga otwiera swój stacjonarny punkt z cateringiem dietetycznym. Viking Point pojawi się w Gliwicach!

W najbliższą sobotę (13.01) Kuchnia Vikinga oficjalnie zawita w Gliwicach przy ul. Jasnogórskiej 3 ze swoim stacjonarnym punktem. Viking Point to nazwa sieci sklepów, w których można zaopatrzyć się w pełnowartościowe posiłki, suplementy diety czy produkty prozdrowotne. Z okazji otwarcia przygotowano mnóstwo atrakcji, m.in. konkursy i spotkanie z piłkarzami klubu Piast Gliwice.

Viking Point - jedzenie

Zdrowe potrawy z wyliczonymi kaloriami, wartościowymi składnikami, stworzone według przepisów od dietetyków. Są to dania dostępne od ręki, prosto z cateringu Kuchnia Vikinga. Fenomen lokalu Viking Point polega na tym, że aby zdrowo się odżywiać, wcale nie trzeba zamawiać całej usługi cateringowej, ani poświęcać wielu godzin na gotowanie.

To także świetna opcja dla zabieganych: wszystkie potrawy pakowane są w szczelne pudełka, które można zabrać ze sobą do pracy czy szkoły.

Wystarczy przyjść do Viking Point i wybrać danie, na które ma się ochotę. A wybór jest imponujący. Znajdziemy tam śniadania, obiady, kolacje, a także pyszne, niskokaloryczne desery, które można jeść bez wyrzutów sumienia. Dostępne są także świeżo wyciskane soki, szejki, suplementy diety i różnorodne dodatki do dań.

Kuchnia Vikinga otwiera swój stacjonarny punkt z cateringiem dietetycznym. Viking Point pojawi się w Gliwicach!

Ale to nie wszystko! Lokal oferuje także możliwość zamówienia cateringu z Kuchni Vikinga i odbiór osobisty w punkcie. Zyskujesz wtedy 5 złotych rabatu na każdy zamówiony dzień diety. Aktualnie dostępny jest 20% rabat na dowolną dietę z kodem: ŚLĄSK20. Promocja łączy się z rabatem na odbiór osobisty. Akcja promocyjna trwa tylko do 31.01.2024.

Viking Point - otwarcie w Gliwicach

Każde otwarcie lokalu Viking Point jest na swój sposób wyjątkowe. Towarzyszą mu różnorodne promocje i atrakcje, charakterystyczne dla danego miasta. W Gliwicach zostało zorganizowane spotkanie z maskotką i piłkarzami Piast Gliwice - pojawi się Damian Kądzior i Frantisek Plach w godz. 14:00-15:30. Dodatkowo trwa aktualnie konkurs, który pojawił się na profilu Facebook klubu Piast Gliwice. Do wygrania są meczowe koszulki z podpisami całej kadry.

Kuchnia Vikinga otwiera swój stacjonarny punkt z cateringiem dietetycznym. Viking Point pojawi się w Gliwicach!

Dodatkowe atrakcje:

  1. Piłkarze oficjalnie wręczą koszulki zwycięzcom internetowego konkursu.
  2. Piłkarze podpiszą specjalne limitowane karty - do zdobycia jedynie w sobotę (13.01) w dniu otwarcia Viking Point w Gliwicach.
  3. Darmowa kawa.
  4. Kącik z kolorowankami dla najmłodszych – pokoloruj Vikinga.
  5. Akcje promocyjne na jedzenie sięgające nawet 50%.

Adres:
ul. Jasnogórska 3,
lok. LU1,
Gliwice.

Godziny otwarcia lokalu:
pon - pt 6:00-20:00,
sob. 8:00 - 18:00.
WWW FACEBOOK INSTAGRAM