Lokalni samorządowcy zapraszają na dyżur radnego.

Szkatuła, Socha i Kandzior zapraszają na dyżur radnego.

22 D0829 D 37 F2 4 D94 85 F0 A9 DE23 CC83 C0

We wtorek, 8 listopada br. w kilku placówkach oświatowych, na terenie naszego miasta odbędą się spotkania z lokalnymi samorządowcami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych, na spotkanie zapraszają radni Paweł Szkatuła, Maciej Kandzior oraz Artur Socha.

Wiceprzewodniczący Rady Miasta Knurów, Paweł Szkatuła będzie pełnić dyżur w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Knurowie-Szczygłowicach. Spotkanie z mieszkańcami rozpocznie się o godzinie 16:00.

- Szanowni państwo, serdecznie zapraszam na dyżur radnych Rady Miasta Knurów pełniony przeze mnie we wtorek, 8 listopada od godziny 16:00 do świetlicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 w Szczygłowicach - informuje Paweł Szkatuła.

Na spotkanie zapraszają również przedstawiciele Inicjatywy dla Knurowa - Maciej Kandzior oraz Artur Socha. W Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1 w Knurowie na mieszkańców będzie czekał Artur Socha. Natomiast Maciej Kandzior wspólnie z Joachimem Machulikiem będzie dyżurować w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 9 w Knurowie. Dyżury rozpoczną się o godzinie 16:00 i potrwają do godziny 17:00.

- Podczas takiego dyżuru, których nie ma zbyt wiele, zawsze jest okazja do tego aby zgłaszać problemy dotyczące funkcjonowania miasta. Taka aktywność mieszkańców umożliwia nam lepsze ich zrozumienie i skuteczniejsze dążenie do zaspokajania ich potrzeb - czytamy na stronie radnego Artura Sochy.

czytaj więcej:

8 B3 CC86 A E3 C2 4 BC2 ADD6 CA4 DF02 A6826

Włodzimierz Gwiżdż został nowym starostą...

EE00 BF48 0 A7 E 4 DFC A602 08954880 D1 DF

Kontrowersje wokół wyborów do rad osiedlowych...

Pomnik Focha

Obok pomnika marszałka Ferdynanda Focha stanie telebim

Powiat Gliwicki

Rada Powiatu Gliwickiego naruszyła prawo?...

Rada Miasta Knurów / Ratusz Knurów

Gmina Knurów chce karać właścicieli paneli...

Xd

Miasto chce sprzedać działkę przy ul....

Smieci

Przyjąłeś uchodźców wojennych pod swój dach w...