Mariola zbiera na realizację swojego największego marzenia. Udostępniamy i pomóżmy :)

Kobieta, którą widzicie na zdjęciu, już niejednokrotnie udowodniła, że jest empatyczną osobą o wielkim sercu. Mariola dała się poznać jako organizatorka lub współorganizatorka akcji charytatywno-społecznych na rzecz potrzebujących osób. Teraz MY możemy pomóc spełnić jej największe marzenie.

B29 FDCAA 006 D 46 E5 BC34 72 A759 C3 D533

Każdy z nas ma jakieś marzenia, duże, małe, bardzo przyziemne lub te całkiem banalne... by je spełnić nie potrzeba nam spadających gwiazd, trzeba tylko dążyć do postawionego sobie celu, nigdy się nie poddawać i wierzyć, że się uda... Mariola Pinocy znana bardziej jako współzałożycielka Klubu Leniwego Biegacza w Knurowie chce zrealizować swoje największe marzenie - udział w Biegu w Wenecji -Venicemarathon 2023 r. Jednak, aby do tego doszło, Mariola musi uzbierać nie mało pieniędzy, bo, aż 5000 złotych.

Największe marzenie

Wojowniczy charakter i wielkie serce - to definiuje Mariolę Pinocy, czyli kobietę, która od 16 roku życia walczy z padaczką i mimo tego nie poddaje się i realizuje kolejne - biegowe - cele. Współzałożycielka Klubu Leniwych Biegaczy przebiegła m.in Półmaraton Silesia, który również był na jej liście marzeń.

Walka z nowotworem

Życie Marioli Pinocy zmieniło się, gdy w grudniu ubiegłego roku otrzymała diagnozę lekarską - nowotwór łuski kości czołowej.

- Wtedy rozpoczęłam kolejną walkę, ale niestety już nie na starcie w biegu, a stawka była dużo większa niż medal na mecie…rozpoczęłam walkę o swoje zdrowie. Wiem, że nie mogę się poddać, bo mam dla kogo żyć - czytamy w opisie przygotowanym przez Mariolę Pinocy.

Pomóżmy Marioli spełnić marzenie!

Serdecznie zachęcam wszystkich czytelników portalu Twój Knurów do wsparcia zbiórki środków finansowych na spełnienie największego marzenia Marioli Pinocy oraz udostępnienia niniejszego artykułu, w celu zwiększenia zasięgu informacyjnego. Pokażmy, że dobro wraca ze zdwojoną siłą. Link do zrzutki —>
https://zrzutka.pl/gad62m?fbcl...