Mecz Concordii Knurów poprzedziła minuta ciszy. Tak uczczono pamięć zmarłego niedawno Wojciecha Kempy, piłkarza i trenera klubu z Knurowa

W nocy z 29 na 30 sierpnia 2022 r., zmarł Wojciech Kempa. Był współtwórcą Piłkarskiego Przedszkola Górnika Zabrze oraz trenerem drużyn młodzieżowych. Pełnił także funkcję radnego od dwóch kadencji. Concordia Knurów oddała hołd zmarłemu byłemu zawodnikowi i trenerowi.

Facebook/ Concordia Knurów
Concordia Knurów

Pierwszy gwizdek sędziego w meczu Concordii Knurów przeciwko Olimpii Boruszowice poprzedziła minuta ciszy – tak uczczono pamięć Wojciecha Kempy, byłego zawodnika i trenera Concordii Knurów. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Concordii.

Śmierć Wojciecha Kempy

To druga tak tragiczna informacja która dotyka klub w ostatnim czasie, a która powoduje, że nasze trójkolorowe dusze w minionych tygodniach rozpadają się na miliony kawałków. Dziś w nocy zmarł nasz przyjaciel Wojciech Kempa – poinformowała we wtorek, 30 sierpnia Akademia Piłkarska Górnika Zabrze. Kempa był aktywnym zawodnikiem. W minionym sezonie występował w B-klasowej Sparcie Zabrze. Obecny sezon rozpoczął w podhalańskiej A-klasie, w klubie Dunajec Ostrowsko. Niedawno zagrał w meczu ligowym.