Mieszkańcy złożyli życzenia prezydentowi Ramsowi. Zdrówka, emerytury i pomnika ze złota. Zobaczcie życzenia

Dzisiaj swoje 65-te urodziny obchodzi prezydent Gminy Knurów, Adam Rams. Z tej okazji redakcja Twój Knurów pragnie mu złożyć najserdeczniejsze życzenia. Sprawdziliśmy jakie życzenia złożyli mieszkańcy.

knurów.pl
Rams

Dzisiaj, czyli 22 listopada 2021 roku swoje 65-te urodziny świętuje prezydent naszego miasta, Adam Rams, który od 2002 roku zajmuje fotel prezydenta.

Mieszkańcy złożyli życzenia. Zdrówka, emerytury i złotego pomnika

Za pośrednictwem portalu informacyjnego Twój Knurów, mieszkańcy mieli okazję złożyć życzenia prezydentowi Adamowi Ramsowi. Dwie godziny po publikacji wpisu mogliśmy zaobserwować ponad pięćdziesiąt komentarzy oraz życzeń urodzinowych.

Najwięcej życzeń dotyczyło zdrowia oraz wszystkiego co najlepsze - życzenia te nie spotkały się z takim odbiorem* jak te mówiące o przejściu na emeryturę, czy własnym pomniku, który w opinii jednego z mieszkańców - powinien być złoty.

*Pisząc o odbiorze mówimy o liczbie interakcji, czyli liczbie emotikonów dodanych przez czytelników przy danym komentarzu czytelnika Twój Knurów.

Wcześniej pisaliśmy: Nowe zarobki prezydenta Adama Ramsa!

17 listopada 2021 roku w Ratuszu Miejskim w Knurowie odbyło się posiedzenie radnych, którzy podjęli decyzję o przyznaniu podwyżki prezydentowi naszego miasta z wyrównaniem od sierpnia bieżącego roku. Oznacza to, że Adam Rams otrzymał podwyżkę w wysokości 6866,1 w porównaniu z rokiem ubiegłym. Jego nowa pensja wynosi 18 486 złotych.

Gigantyczna podwyżka dla prezydenta Adama Ramsa

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Knurowie mogliśmy już wcześniej zobaczyć projekt uchwały dotyczący ustalenia wynagrodzenia dla Prezydenta Miasta Knurów, który zakłada maksymalne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 10 770 zł, maksymalny poziom dodatku funkcyjnego, który wynosi 3 450 zł oraz dodatek specjalny w wysokości 30% łącznie wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego, który wynosi 4 266 zł. Oznacza to, że łączna kwota jaką Adam Rams otrzyma z tytułu pełnienia funkcji prezydenta będzie wynosić 18 tysięcy 486 złotych.

Wyrównanie od sierpnia...

Adam Rams otrzyma wyrównanie zarobków od sierpnia bieżącego roku, ponieważ §3 zakłada, że uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia z mocą obowiązującą od dnia 1 sierpnia 2021 r. Oznacza to, że mimo podwyżki prezydent Adam Rams będzie otrzyma kilkanaście tysięcy złotych wyrównania.

Radni podjęli decyzję

Ostateczną decyzję o przyznaniu podwyżki, równoznacznej z uchwaleniem projektu dotyczącego ustalenia wynagrodzenia dla Prezydenta Miasta Knurów podjęli knurowscy radni podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta Knurów Knurów, która odbyła się w Ratuszu Miejskim w Knurowie.

czytaj więcej:

Podwyżka Adam Rams

Gigantyczna podwyżka wynagrodzenia prezydenta...

Adam Rams

Prezydent Knurowa, Adam Rams pozwał radnego...

Adam Rams Knurów

Adam Rams może nie wygrać przyszłych wyborów -...

knurów

Ranking polskich miast pod względem jakości...

prezydent adam rams

Knurów: Czy władze miasta nie respektują...

F7 B6 CCEF F1 DA 468 E A870 8109611889 F5

Mieszkańcy nie chcą kolejnej podwyżki! Czy...

Rondo focha

Kolejny pomnik w Knurowie. Mieszkańcy się...