Adam Rams może nie wygrać przyszłych wyborów - podaje Ogólnopolska Grupa Badawcza

Eksperci z Ogólnopolskiej Grupy Badawczej twierdzą, że wybory prezydenckie w 2023 roku przyniosą zmiany w wielu miastach, a także w Knurowie. Adam Rams znalazł się w czołówce prezydentów dla których obecna kadencja może być ostatnią.

Dominik Borczyk/Twój Knurów
Adam Rams Knurów

Łukasz Pawłowski, szef Ogólnopolskiej Grupy Badawczej twierdzi, że w przyszłych wyborach samorządowych możemy spodziewać się naturalnej zmiany upodobań wyborców, którzy mogą stwierdzić, iż wieloletni prezydenci powinni zakończyć karierę polityczną i wybrać się na emeryturę. Do takich prezydentów należy Adam Rams, który fotel prezydenta objął w 2002 roku, a ostatnie dwa lata nie są jego najlepszymi.

Adam Rams w czołówce zagrożonych prezydentów - podaje Ogólnopolska Grupa Badawcza

Ogólnopolska Grupa Badawcza przygotowała prognozę dla przyszłości Adama Ramsa na podstawie dziesięciu różnych zmiennych takich jak np. liczba dotychczasowych kadencji, wiek, ugrupowanie polityczne, czy wyniki podczas ostatnich wyborów samorządowych.

Adam Rams rządzi Gminą Knurów od 2002 roku. Miasto Knurów zarządzane przez Adama Ramsa z komitetu wyborczego Wspólnie dla Knurowa podczas rankingu polskich miast pod względem jakości życia znalazło się bardzo nisko, czyli na 336 miejscu na 413 wziętych pod uwagę.

Szansa na zmianę prezydenta w Knurowie wynosi 70% - twierdzi Ogólnopolska Grupa Badawcza

Według zestawienia Ogólnopolskiej Grupy Badawczej - szansę na zmianę prezydenta w Gminie Knurów wynoszą, aż 70 procent. Oznacza to, że Adam Rams może obawiać się o reelekcję w przyszłych wyborach.

Adam Rams otrzymał gigantyczną podwyżkę

18,4 tysięcy złotych - tyle wynosi nowa pensja Adama Ramsa. Oznacza to, że prezydent naszego miasta otrzymał podwyżkę w wysokości blisko 7 tysięcy złotych, co ważne - z wyrównaniem od sierpnia bieżącego roku.

czytaj więcej:

Rams

Mieszkańcy złożyli życzenia prezydentowi...

Podwyżka Adam Rams

Gigantyczna podwyżka wynagrodzenia prezydenta...

prezydent adam rams

Knurów: Czy władze miasta nie respektują...

Plac 700-lecia w Knurowie

Adam Rams chce sprzedać plac 700-lecia. Dzisiaj...

A98 BA9 EA 397 F 46 D9 81 AF 22 F3 D8249786

Adam Rams wystawił na sprzedaż teren obok parku...

Adam Rams

Prezydent Knurowa, Adam Rams pozwał radnego...

141545994 824775308070565 8328783210394413242 n

Zakorkowany Knurów. Czy jest szansa, aby to...