Oświadczenie majątkowe Adama Ramsa. Co posiada? Ile zarabia?

Adam Rams w ubiegłym roku zarabiał ponad 31 tys. złotych miesięcznie. Na tę sumę składają się trzy źródła dochodu. Ile zarabia? Co posiada? Czy ma kredyt? Tego dowiecie się w naszym artykule.

Adam Rams
Adam Rams zgłoszony do Prokuratury

Urząd Miasta opublikował do publicznej wiadomości oświadczenie majątkowe prezydenta Adama Ramsa z dnia 25 kwietnia 2022 roku.

Oświadczenie majątkowe prezydenta Knurowa

Adam Rams oświadczył, że do 25 kwietnia 2022 roku zgromadził 104 tys. złotych oszczędności. Prezydent Knurowa jest współwłaścicielem dwóch nieruchomości - domu o powierzchni 170 metrów kwadratowych, który według oświadczenia, jest warty 650 tys. złotych oraz działki letniskowej o powierzchni 180 metrów kwadratowych, na której położony jest domek letniskowy.

Adam Rams - zarobki

Prezydent Adam Rams w ubiegłym roku zarobił 187 tys. złotych z tytułu zatrudnienia w Urzędzie Miasta. Dodatkowo na jego konto wpłynęło 5 tysięcy złotych z tytułu pełnienia funkcji gminnego komisarza spisowego. Warto dodać, że Adam Rams otrzymał również świadczenie emerytalne w wysokości 179 tysięcy złotych. Należy dodać, że Adam Rams ma do dyspozycji nowoczesną Skodę Superb z prywatnym kierowcą.

Adam Rams - zobowiązania finansowe

Adam Rams oświadczył, że jest posiadaczem kredytu hipotecznego na budowę domu zaciągniętego w banku PKO BP S.A w 2011 roku na okres 15. lat w wysokości 230 tysięcy złotych. Aktualna kwota tego zadłużenia wynosi 80 tysięcy złotych.