Paweł Szkatuła interweniuje w sprawie obiektu handlowego w Szczygłowicach.

Paweł Szkatuła, wiceprzewodniczący Rady Miasta Knurów z Knurowa-Szczygłowic rozpoczął działania w odpowiedzi na potrzeby zakupowe mieszkańców tej dzielnicy.

C5 A48 BBA E4 CF 4 C1 C B38 D A2 F524 A0855 B

Przypomnijmy, że supermarket spożywczy położony przy ul. Stanisława Staszica 2 w Knurowie został zamknięty na stałe. Spotkało się to z dużym niezadowoleniem mieszkańców, którzy zaczęli interesować się przyszłością obiektu.

Szkatuła interweniuje

Paweł Szkatuła nie pozostał w tej sprawie obojętny. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Knurów zwrócił się pisemnie do kilku sieci handlowych, odpowiadających potrzebom zakupowym mieszkańców tej dzielnicy.

-Zachęciłem sieci: Dino, Lewiatan, Polomarket, Netto, Carrefour, Leclerc oraz Aldi do zapoznania się z ofertą zakupienia nieruchomości i rozpoczęcia działalności w Szczygłowicach.
Nie obiecuję i nie gwarantuję sukcesu tej sprawy, jednak od czegoś trzeba zacząć i tyle zrobić mogę. Być może jednak ktoś zdecyduje się rozpocząć w tym miejscu swoją działalność, abyśmy mieli bliżej na zakupy, a i nieruchomość nie stała się kolejnym zniszczonym pustostanem
- informuje Paweł Szkatuła.

czytaj więcej:

Pieniadze knurow

Knurów. Ceny mieszkań lecą w dół. Prezentujemy...

Maciej Kandzior prezydentem Knurowa?

Maciej Kandzior prezydentem Knurowa? Oto jego...

knurów

Czekasz na mieszkanie z miasta? Zapomnij! Adam...

Śmieci Knurów

Radni chcą podwyższyć stawkę za wywóz śmieci....

knurów

Jakie inwestycje powstaną w 2022 roku w...

Przemyslowaa

Urząd Miasta zapomniał o firmach z ul....

Pwik knurow

Radni chcą kontroli w miejskim PWiK w Knurowie....