Paweł Żak punktuje prezydenta Adama Ramsa. Chodzi o niezgodną z prawem uchwałę

Emocje między byłym kandydatem na urząd prezydenta, a Adamem Ramsem ciągle rosną. Paweł Żak zabrał głos w sprawie kontroli Rachunkowej Izby Obrachunkowej w Katowicach.

31 B38 F86 4 FCB 4603 A4 F3 5 A7 D3 F40 E920

Podczas ostatniego posiedzenia Rady Miasta Knurów znów zawrzało. Paweł Żak odczytał dokument przygotowany przez Rachunkową Izbę Obrachunkową, który pogrąża rządzących naszym miastem.

Żak punktuje Ramsa

Paweł Żak z Inicjatywy dla Knurowa za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o kontrowersyjnej uchwale naruszającej prawo, która została uchwalona przez knurowskich samorządowców.

- Na Sesji w dniu 21.09.2022 odczytałem uchwałę Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej unieważniającą uchwały Rady Miasta Knurów dotyczących Regulaminu programu pod nazwą "Słoneczna Gmina", w którym to próbowano wprowadzić kary za tzw nadprodukcję energii elektrycznej uzyskanej z OZE . Zastanawiające jest dlaczego Prezydent Miasta Adam Rams który ma do dyspozycji prawników czy też Kancelarie prawnicze w tej uchwale złamał kilka ustaw, rozumiem że grupa Radnych głosujących "za" mogła o tym stanie prawnym nie wiedzieć, co w moim odczuciu nie do końca ich usprawiedliwia, a głosowanie nad następnymi uchwałami powinno wzmóc ich czujność - informuje Paweł Żak.

czytaj więcej:

Maciej Kandzior

Maciej Kandzior prawie jak influencer. Nagrał...

Byt woda kran

Knurów. PWiK informuje o planowanym wyłączeniu...

knurów

Weekend w Knurowie. Gdzie iść? Co robić? Jak...

Inicjatywa dla Knurowa

Radni interweniowali w sprawie zagrożenia dla...

8 B916 B1 C 7611 4 FF4 B84 B 74373454441 C

Fuszera warta blisko 2 miliony złotych? W nowym...

66 DE639 E 6 B2 E 4169 A1 B3 F9 E4 E5 E5 FC90

Nazwał Adama Ramsa kłamcą. Trafił przed Sąd...

MOSiR hala knurów

W hali MOSiR w Knurowie-Szczygłowicach...