Piękne kobiety i przystojni mężczyźni na studniówce ZSZ nr 2 w Knurowie

Studniówka uczniów z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie była wspaniała. Maturzyści bawili się w Białym Domu w Paniówkach.

W czwartek, czyli 3 marca 2022 roku w Białym Domu w Paniówkach odbyła się studniówka klas maturalnych z Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie. Na początku uroczystości, maturzyści w oficjalnym tonie podziękowali dyrekcji, wychowawcom oraz kadrze nauczycielskiej za minione lata zaangażowania włożonego w wychowanie.

Studniówka ZSZ nr 2 w Knurowie

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie, Grażyna Dąbrowska w imieniu kadry pedagogicznej podziękowała tegorocznym maturzystom za możliwość wzięcia udziału w balu maturalnym oraz życzyła wszystkim zgromadzonym uczniom oraz gościom dobrej i niezapomnianej zabawy.

- Poloneza czas zacząć - powiedziała na zakończenie przemówienia Grażyna Dąbrowska, dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum wchodzącego w skład Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie rozpoczęli studniówkę polskim tańcem narodowym. W dalszej części balu maturalnego maturzyści klasy mundurowej zaprezentowali program artystyczny odwzorowujący w sposób żartobliwy lekcję z sierżantem Sławomirem Tokarzem oraz zebranie z wychowawcą klasy Szymonem Kościarzem. Po programie artystycznym rozpoczęto kulturalną zabawę do białego rana

Na twarzach uczniów można było zaobserwować szczery uśmiech, ponieważ z uwagi na trwającą pandemię, uczniowie długo i z niecierpliwością oczekiwali na tegoroczną studniówkę, która początkowo miała odbyć się 3 lutego 2022 roku.