Pizzeria Da Grasso Knurów w nowej odsłonie!

Da Grasso Knurów to lokalna pizzeria, która cieszy się sporą popularnością pośród mieszkańców miasta i nic w tym dziwnego. Ich dania z karty, zwłaszcza pizze potrafią rozpieścić nawet najbardziej wybredne kubki smakowe. Właśnie dlatego mieszkańcy Knurowa chętnie wracają do tego miejsca. Okazuje się, że rodzinna restauracja właśnie zmieniła lokalizację, a w jej menu zagościły nowe pozycje. Jakie? Szczegóły poniżej.

Da Grasso Knurów

Nowa lokalizacja z potencjałem

Da Grasso Knurów słynie z dobrze skomponowanych pizz, których smak na długo zapada w pamięć. Od kwietnia br. lokal funkcjonuje pod nowym adresem, czyli ulicy 1 Maja 72A w Knurowie. Lokal znajduje się przy jeziorze Machoczek w nowej części CH Stara Cegielnia. Naturalnie nasuwa się pytanie, skąd ta zmiana?

Komfort gości to najważniejszy argument. Nowa lokalizacja to miejsce z potencjałem. Loftowy wystrój sali w połączeniu z wszechobecną roślinnością to strzał w dziesiątkę. Muzyka rozchodząca się po sali, tworzy niepodważalną atmosferę.

Da Grasso Knurów

Warto podkreślić, że nowy lokal jest aż trzykrotnie większy od poprzedniego, tym samym każdy znajdzie tu miejsce dla siebie. Da Grasso Knurów nie zapomina również o czworonożnych przyjaciołach, którzy zawsze są mile widziani i mogą liczyć na świeżą wodę. Jeżeli chodzi o obsługę, to w tej kwestii nic się nie zmieniło. Prowadzona rodzinnie restauracja ciąż trzyma wysoki poziom obsługi i czeka na gości, spragnionych włoskich specjałów i nie tylko.

Co zmieniło się w menu?

Dobre pytanie. W menu pojawiły się nowe pozycje jak:

  • Shake,
  • Mocne alkohole,
  • Drinki,
  • Wina,
  • Koktajle

Knurowianie odwiedzający pizzerię wciąż mogą zamawiać swoje ulubione dania, a także korzystać ze stałych promocji:

  • Poniedziałek -20% dla uczniów i nauczycieli,
  • Wtorek: -20% dla emerytów i rencistów,
  • Czwartek: -20% dla motocyklistów.

Da Grasso Knurów pragnie wciąż zaskakiwać swoich klientów, poszerzając swój asortyment czy wprowadzając ciekawe promocje, jak i udogodnienia. No dobrze, a co zrobić w sytuacji, gdy ktoś nie może odwiedzić lokalu, bo jest mu to nie po drodze lub nie ma czasu? Wówczas powinien zdecydować się na zamówienie na wynos lub na dowóz. Warto pamiętać, że w weekendy i święta restauracja jest oblegana przez gości i warto wcześniej złożyć zamówienie.

Pizzeria Da Grasso Knurów

Urodziny w DaGrasso Knurów? Dlaczego nie?

DaGrasso Knurów to idealne miejsce na posiłek przed i po zakupach, spotkanie biznesowe czy rodzinne biesiady. Niemniej, w lokalu można również zorganizować niezapomniane urodziny czy inne przyjęcia okolicznościowe. Jedno jest pewne, obsługa stanie na wysokości zadania i sprawi, że impreza w restauracji będzie niesamowitym wspomnieniem.

Plany na przyszłość

Restauracja DaGrasso Knurów stawia na rozwój. Zatem jakie mają plany na przyszłość? Poza zmianami w menu i nowymi udogodnieniami dla gości lokal pragnie wprowadzić kampanię edukacyjną „MAŁY KUCHARZ” skierowaną do najmłodszych smakoszy pizzy, która będzie organizowana po wcześniejszym porozumieniu ze szkołą lub inną placówką edukacyjną. Podczas kulinarnych warsztatów dzieci będą mogły skomponować własną pizzę i nauczyć się podstaw fachu pizzermana! Dobra i smaczna zabawa, gwarantowana. Zachęcamy rodziców i nauczycieli do kontaktu.

Najlepsza pizza w mieście? Tylko w DaGrasso Knurów!

DaGrasso Knurów zaprasza!
WWW | FACEBOOK | INSTAGRAM
ul. 1 Maja 72A (CH Stara Cegielnia)
44-190 Knurów
Tel. 573 442 530
E-mail: knurow04@dagrasso.biz

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

Brak popołudniowych planów? Zimowy ogródek Biała Małpa Multitap zaprasza!

Zimowy ogródek Biała Małpa Multitap zaprasza!

Ferie Last Minute zdjęcie główne do artykułu

Ferie zimowe 2023 last minute. Fajne oferty

Localny catering

Przetestowaliśmy dietę pudełkową od Localnego Cateringu

Restauracja Spichlerz zdjecie glowne

Średniowieczna uczta w Spichlerzu Gliwice? Dlaczego nie!

1 U1 A8952

Charakterne wyndliny Madej Wróbel pasują do wszystkiego!

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź