Pobiegli dla knurowskiej onkologii. Zobacz fotorelacje i szczegóły

Dzisiaj, czyli 30 października 2021 roku na boisku szkolnym Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 7 w Knurowie odbył się charytatywny bieg - Solidarni w walce z rakiem piersi. W biegu wzięło udział sto osób, a zebrane datki zostaną przeznaczone na rzecz oddziału onkologicznego działającego w knurowskim szpitalu.

Dzisiaj, czyli 30 października 2021 roku na boisku szkolnym Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 7 w Knurowie odbyła się pierwsza edycja charytatywnego biegu organizowanego przez Fundację Gram, Kibicuję, Pomagam we współpracy z Klubem Biegacza Orły z Knurowa.

Sto osób wzięło udział w charytatywnym biegu pod szyldem - Solidarni w walce z rakiem piersi. Środki finansowe z przeprowadzonej kwesty zostaną przeznaczone na zakup pompy infuzyjnej, która zostanie przekazana na oddział onkologii w knurowskim szpitalu.

To nie bajka, to prawdziwe historie

Charytatywny bieg, to pierwsza z dwóch części w ramach różowego dnia Fundacji Gram, Kibicuję, Pomagam. Fotograf, Radosław Czapla przygotował wernisaż, który rozpocznie się o godzinie 17:00 w Domu Kultury w przy ul. Górniczej w Knurowie-Szczygłowicach.

Warto dodać, że w DK w Knurowie-Szczygłowicach zostanie przeprowadzona prelekcja dot. profilaktyki raka piersi.

czytaj więcej:

JSW

Górnicy z Knurowa-Szczygłowic wicemistrzem...

14 CFD0 C0 EBA8 4514 8 BDC 39284 BBBAFAA

Artur Bujnowski zajął 1-wsze miejsce w...

DSC 0646

Kto i za ile zadba o czystość i utrzymanie...

Zrzut ekranu 2021 05 27 o 10 33 19

Zawodnik Spartana zdobył 6 złotych medali na...

Stadion slaski chorzow

Polscy lekkoatleci z sukcesami na MŚ w sztafetach

Zrzut ekranu 2021 04 28 o 11 00 41

W końcu bez maseczek

Starostwo

Opłatomat w Starostwie Powiatowym w Gliwicach