Powiat gliwicki. Tragiczny wypadek w Pilchowicach. Zginęły dwie osoby, a trzy trafiły do szpitala

W Pilchowicach przy ulicy Szkolnej (powiat gliwicki) doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Samochód osobowy marki Audi uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca i pasażer zginęli, a pozostałe trzy osoby podróżujące pojazdem trafiły do szpitala.

Tragiczny wypadek Pilchowice

Śmiertelny wypadek w Pilchowicach. Nie żyją dwie osoby

Do zdarzenia doszło w sobotę, 20 maja. Przed godziną 5.00 samochód osobowy audi z nieznanych dotąd przyczyn zjechał z ulicy Szkolnej i uderzył w przydrożne drzewo.

- Strażacy po przybyciu na miejsce zdarzenia udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy trzem osobom poszkodowanym, które zostały zabrane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala. Niestety dwie osoby poniosły śmierć na miejscu zdarzenia - poinformowała Komenda Miejska Straży Pożarnej w Gliwicach.

19-letni kierowca i siedzący obok niego 21-letni pasażer zginęli na miejscu. Trzy osoby podróżujące na tylnej kanapie: 19-letnia kobieta oraz dwóch 21-letnich mężczyzn, odniosły obrażenia niezagrażające życiu i zostały przewiezione do szpitali. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

Wilsona

Może Cię zainteresować:

Knurów. Potrącenie na przejściu dla pieszych na ulicy Wilsona. Piesza została przewieziona do szpitala

Autor: Martyna Urban

17/05/2023