Ratownicy Górniczy z KWK "Knurów" mistrzami Polski w futsalu

Pod koniec października na łamach naszej strony wspominaliśmy o górnikach z KWK "Knurów-Szczygłowice", którzy podczas dziesiątej edycji Mistrzostw Polski Górników i Przyjaciół w futsalu zdobyli pierwsze miejsce. Koledzy z Kopalnianej Stacji Ratownictwa Górniczego nie mogli być gorsi i z Mistrzostwach Polski Ratowników Górniczych w futsalu wrócili z złotym medalem.

ZZRG Knurów
ZZRG

W ubiegłą niedzielę, 12 grudnia w Hali Sportowej w Pawłowicach odbyła się dwunasta edycja Mistrzostw Polski Ratowników Górniczych w Futsalu. Zespół ratowników górniczych z KSRG - KWK "Knurów-Szczygłowice" zdobył złoty medal otrzymując tytuł Mistrza Polski Ratowników Górniczych oraz puchar Przewodniczącego ZZRG w Polsce.

Warto dodać, że 23 października 2021 roku w Chocianowie odbyły się Mistrzostwa Polski Górników i Przyjaciół w futsalu, gdzie ośmioosobowa reprezentacja pracowników KWK „Knurów-Szczygłowice” zdobyła pierwsze miejsce, a dwóch zawodników zyskało miano najlepszego piłkarza oraz bramkarza.