Rezydencja VIRIDI – zamieszkaj w sercu Gliwic

Dynamiczny rozwój Gliwic przyciąga nie tylko inwestorów, pracodawców, ale również was - przyszłych mieszkańców. Od tygodni rozglądacie się za nowym lokum, czas nagli. Dojazdy do pracy są wykańczające, a obecne mieszkanie jest za ciasne dla waszej rodziny, która wkrótce się powiększy. Zatem poznajcie Rezydencje VIRIDI, zlokalizowaną w sercu Gliwic, czyli w ścisłym centrum.

Wszędzie blisko

Rezydencja VIRIDI to niezwykła nieruchomość, która została oddana do użytku w marcu 2020 roku i funkcjonuje po dziś dzień. Co oferuje? Przestrzeń biurową, a przede wszystkim mieszkania, będące idealnym rozwiązaniem dla młodych par, a także rodzin z dziećmi. Dlaczego? Rezydencja VIRIDI mieści się przy ulicy Jasnogórskiej 3, a więc w ścisłym centrum Gliwic. Oczywiście to nie koniec dobrych wiadomości. W sąsiedztwie Rezydencji VIRIDI znajdują się:

 • Rynek,
 • Urząd Pocztowy,
 • Sąd Rejonowy,
 • Przedszkola,
 • Szkoły,
 • Apteki,
 • Sklepy handlowo-usługowe.

i wiele więcej. Dogodna lokalizacja sprawia, że mieszkaniec ma wszystko pod ręką. Co zrobić, gdy nie pracuje się w Gliwicach? Okazuje się, że z Rezydencji VIRIDI traficie w kilka minut do ważnych węzłów komunikacyjnych jak:

 • DTŚ (5 min),
 • A1-A4 (ok. 15 min).

Jeżeli jesteście zwolennikami komunikacji miejskiej, to nie problem. W sąsiedztwie nieruchomości znajdują się również przystanki autobusowe. Lokalizacja jest ważna, ale jak wyglądają mieszkania? Sprawdźcie.

Gdzie historia spotyka się z nowoczesnością

Rezydencję VIRIDI składa się z dwóch części - historycznej, gliwickiej willi, która została odnowiona, a następnie połączona przeszklonym lobby z budynkiem mieszkalnym. Finalny wygląd robi piorunujące wrażenie. Nic więc dziwnego, że inwestycja była nominowana przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami do Inwestycji Roku 2019.

Dla firm i rodzin

Można? Można! Firmy, które zdecydują się prowadzić swoja działalność w Rezydencji VIRIDI z pewnością docenią:

 • Lokalizacje,
 • Piękny widok,
 • Funkcjonalność pomieszczeń,

czyli wszystko to, co składa się na idealne miejsce pracy. Warto zaznaczyć, że przestrzeń biurowa w żaden sposób nie narusza ciszy i spokoju lokatorów.

Budynek mieszkalny Rezydencji VIRIDI tworzy 68 mieszkań, rozmieszczonych na 5 kondygnacjach. Ile z nich jeszcze jest na sprzedaż? Tylko 15 lokali o łącznej powierzchni 67-95 m2. Taki metraż stwarza doskonałe warunki do aranżacji. Każde z mieszkań posiada własny balkon lub taras, a także ogród. No, właśnie, zieleń!

Mimo, że inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Gliwic, to nie brakuje tu miejsc do kontemplacji z naturą. Dobrym przykładem jest Park Mickiewicza czy Skwer Bottrop z Placem Zabaw Dla Dzieci. Zainteresowani? Zatem więcej informacji na temat dostępnych mieszkań i ich cen znajdzie TUTAJ.

Nie czekaj i zamieszkaj w Rezydencji VIRIDI!

Rezydencja VIRIDI – biuro sprzedaży
ul. Lutycka 6
44-100 Gliwice
Tel. +48 511 161 900
e-mail: biuro@rezydencjaviridi.pl || WWW
Pon. – Pt. : 8:00 – 16:00

czytaj więcej:

Osiedla Jednorodzinne

Osiedla jednorodzinne. Inwestycje warte uwagi

Dolny slask

Dolny Śląsk na weekend i wakacje. Miejsca warte odwiedzenia

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja!

Inwestycje mieszkaniowe slask

Topowe inwestycje mieszkaniowe na Śląsku

NOHO Investment buduje najbardziej prestiżowe apartamenty w sercu Katowic

NOHO Investment buduje prestiżowe apartamenty w Katowicach

Olgierd Zaraś Prezes Zarządu TBS Twój dom sp z o o

Czy spółka TBS rozwiąże problemy mieszkaniowe rybniczan?

Słoneczna 5

Katowice: "Na Koszutce" - powstaje Nowoczesne Osiedle