Robert Łazarczyk nowym członkiem Rady Nadzorczej JSW SA

Pracownicy Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. wybrali swoich przedstawicieli, którzy będą reprezentować ich na najwyższym szczeblu w siedzibie spółki. Jednym z nich jest Główny Inżynier Górniczy z KWK „Knurów”Szczygłowice”.

38 ECD683 20 A1 4334 81 CD 1 F67 C409918 F

Centralna Komisja Wyborcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. na podstawie wyników głosowania wyborczego, które zostało przeprowadzone we wszystkich zakładach Grupy Kapitałowej JSW S.A. wyłoniła kandydatów do kolejnej - jedenastej - kadencji Rady Nadzorczej GK JSW S.A.

Robert Łazarczyk członkiem Rady Nadzorczej JSW S.A.

Robert Łazarczyk, czyli Główny Inżynier Górniczy Ruchu „Knurów” kopalni „Knurów-Szczygłowice” otrzymując 1989. głosów został nowym członkiem Rady Nadzorczej GK JSW S.A. Robert Łazarczyk jako jeden z nielicznych uzyskał kwalifikacje i uprawnienia do zasiadania w organach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa kończąc studia Master of Business Administration w Głównej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach na wydziale Górnictwa i Geologii.

Łazarczyk: W pracowników trzeba inwestować

Podczas kampanii wyborczej Robert Łazarczyk podkreślał, że w pracowników trzeba inwestować, ponieważ to oni stanowią podstawę dobrze prosperującego przedsiębiorstwa.

- Chcę reprezentować pracowników Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA w Radzie Nadzorczej JSW, ponieważ, uważam, że to właśnie pracownicy stanowią fundamentalną wartość i podstawową siłę przedsiębiorstwa górniczego, a to oznacza, że w załogę należy inwestować. Dziękuje za zaufanie. - mówi Robert Łazarczyk

Robert Łazarczyk - prywatnie


Robert Łazarczyk od urodzenia jest mieszkańcem Knurowa. Ma 50. lat i jest żonatym ojcem dwóch dorosłych córek. Górnictwo jest zawodową pasją Roberta. W życiu prywatnym Robert jest motocyklistą i miłośnikiem motoryzacji. Jego hobby to również żeglarstwo, zwłaszcza po jeziorach mazurskich oraz wędrówki po górach i jazda na nartach.

czytaj więcej:

8 B3 CC86 A E3 C2 4 BC2 ADD6 CA4 DF02 A6826

Włodzimierz Gwiżdż został nowym starostą...

EE00 BF48 0 A7 E 4 DFC A602 08954880 D1 DF

Kontrowersje wokół wyborów do rad osiedlowych...

Mateusz Morawiecki

Gmina Knurów otrzyma miliony złotych od rządu PiS

Pomnik Focha

Obok pomnika marszałka Ferdynanda Focha stanie telebim

Rada Miasta Knurów / Ratusz Knurów

Gmina Knurów chce karać właścicieli paneli...

Xd

Miasto chce sprzedać działkę przy ul....

A98 BA9 EA 397 F 46 D9 81 AF 22 F3 D8249786

Adam Rams wystawił na sprzedaż teren obok parku...