Sanah na Dniach Knurowa 2023?

Utwory muzyczne Zuzanny Jurczak (Sanah) biją rekordy oglądalności. Nic w tym dziwnego, że mieszkańcy chcieliby usłyszeć tę wokalistkę w naszym mieście.

Sanah (Facebook)
71926 AC7 C6 D6 4 B75 AE94 BEFB232 E35 DD

W głos mieszkańców wsłuchał się Paweł Szkatuła. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Knurów w odpowiedzi na prośby lokalnej społeczności, postanowił napisać interpelację do prezydenta Adama Ramsa w sprawie uwzględnienia w programie przyszłorocznych obchodów Dni Knurowa występu artystki znanej jako Sanah.

- Mając na względzie, że organizacja wydarzenia o takim charakterze wymaga ogromnego wyprzedzenia czasowego, zabezpieczenia należytych środków organizacyjnych, będę bardzo wdzięczny w imieniu swoim, jak również wszystkich słuchaczy i fanów, do podjęcia starań, aby artystka ta znalazła się wśród zaproszonych gości podczas przyszłorocznego wydarzenia - czytamy w interpelacji Pawła Szkatuły.

Dni Knurowa 2023. Kiedy?

23, 24 i 25 czerwca 2023 roku - to właśnie w tych dniach odbędą się popularne i lubiane przez mieszkańców Dni Knurowa 2023. Bardzo prawdopodobne jest to, że podobnie jak w tym roku, urodzinom miasta będą towarzyszyć wydarzenia towarzyszące. W czwartym tygodniu czerwca, na urodzinowej scenie pojawią się znane i lokalne zespoły muzyczne.

Dni Knurowa 2023. Zagra C-Bool !

Na urodzinowej scenie Dni Knurowa 2023 pojawi się Grzegorz Cebula, czyli C-Bool! Polski DJ i producent muzyczny jest znany z takich hitów muzycznych, jak np. Golden Rules, Never Go Away, Magic Symphony, czy Wonderland. Jego utwory w serwisie YouTube zostały wyświetlone ponad 406 mln razy.

Aktualizacja: 14:30

Naszemu dziennikarzowi udało się ustalić, że Sanah (Zuzanna Jurczak) nie zagra na Dniach Knurowa 2023, ponieważ nie jest to impreza biletowana.