Strażacy z Knurowa-Szczygłowic mogą dostać nowy wóz ratowniczo-gaśniczy. Możemy im pomóc. Sprawdź, jak.

Tegoroczny budżet obywatelski daje ogromne możliwości knurowskim strażakom-ochotnikom. Każdy z mieszkańców może oddać głos w internetowym głosowaniu i mieć wpływ na poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście.

4 D1 D8224 837 F 49 E0 9500 6852735 A9766

29 sierpnia 2022 roku rozpoczęło się głosowanie w ramach piątej edycji Budżetu Obywatelskiego. W tym roku Urząd Miasta przeznaczył na ten cel 993 000 zł. Blisko milion złotych zostanie rozdzielone pomiędzy wybrane przez samych mieszkańców propozycje.

Miej wpływ na poprawę bezpieczeństwa. Postaw na nowy wóz bojowy dla strażaków ochotników!

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Knurowie-Szczygłowicach nigdy nie stanęli przed taką szansą, jaką daje im tegoroczna edycja Budżetu Obywatelskiego. Warto nadmienić, iż nie jest to tylko szansa dla samych zainteresowanych, lecz również dla mieszkańców naszego miasta, bo nowy wóz ratowniczo-gaśniczy miałby zastąpić czterdziestoletniego, wysłużonego mercedesa, który służy w ochronie mienia i zdrowia mieszkańców Knurowa.

Zagłosuj na nowy wóz bojowy w kategorii projektów twardych

Jednym z dziewięciu twardych projektów obywatelskich jest projekt pod nazwą nowy wóz bojowy dla strażaków ochotników z Knurowa-Szczygłowic. Cena zakupu nowego samochodu ratowniczego, który miałby chronić zdrowie mieszkańców została oszacowana na kwotę 607 tys. złotych.

Jak zagłosować na nowy wóz bojowy dla strażaków ochotników z Knurowa-Szczygłowic


Jeżeli chcesz pomóc w procesie mającym wpływ na możliwość przekazania nowego wozu ratowniczo-gaśniczego dla strażaków ochotników, to możesz to zrobić w zaledwie kilka minut. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.knurow.budzet-obywatelski.org lub zgłosisz się do Urzędu Miasta i zagłosujesz na zakup nowego wozu bojowego dla strażaków ochotników. W momencie, gdy znajdziesz się już na stronie internetowej, to wybierz projekt TWARDY pod nazwą - NOWY WÓZ BOJOWY DLA STRAŻAKÓW OCHOTNIKÓW Z KNUROWA-SZCZYGŁOWIC i postępuj zgodnie ze wskazówkami.

- Każdy głos jest BARDZO ważny. Liczymy na Ciebie. To głos na Twoje BEZPIECZEŃSTWO. Dziękujemy z góry! - apelują strażacy.

czytaj więcej:

FB25345 D 7 E64 4 A6 C 8 B4 B BD011 CE330 C5

Poważny wypadek na ul. Rybnickiej. Dwie osoby...

32965279 3 AFB 425 E A0 BC B245 CFF6 EB0 E

Knurów. Nocna, poważna kolizja na skrzyżowaniu...

Straż Miejska Knurów

Straż Miejska kontroluje gospodarstwa domowe....

98 F1 B5 C1 62 E0 4154 B791 653 C46834448

W Knurowie spłonął familok. Nocny pożar...

Pilne knurów nowe

PILNE: Nocny alarm OSP Knurów. Wiemy, co się...

Policja

Policja prosi o pomoc. Skradziono auto kuriera…...

Gov.pl

Knurów: Do stawu wpadł samochód osobowy