W Kato będą się bić na gołe pięści. WOTORE 4 już w piątek!

To z pewnością dobra wiadomość dla miłośników „krwawych” sportów. Polska organizacja z walkami na gołe pięści powraca po dłuższej nieobecności. Gala Wotore 4 rozegra się w najbliższy piątek, czyli 21 stycznia br. Jak przedstawiają się karty walk? Czy będzie transmisja na żywo? Istotne informacje, poniżej.

Pasternak vs simon portale

O boksie i MMA słyszał już chyba każdy. Niemniej, ich walki nie robią już takiego wrażenia na wieloletnich fanach jak niegdyś. Spragnieni nowych wrażeń, jak i zaskakujących zwrotów akcji w końcu się doczekali.

Wotore to pierwsza gala na polskim rynku, której zawodnicy walczą na gołe pięści. Za tym nowatorskim pomysłem stoi katowicka organizacja, która odważyła się przetrzeć szlaki jako pierwsza w Polsce. Ten kto już miał okazje widzieć Wotore, ten wie, z jakimi emocjami i widowiskiem się to wiąże.

Wotore 4: jak wygląda karta walk?

Entuzjaści mocnych wrażeń, z pewnością odliczają dni do piątkowej gali, czyli 21 stycznia 2022 roku. Której walki nie mogą się doczekać? Oczywiście tej z aktualnym mistrzem – Michałem Pasternakiem i Duńczykiem – Simonem Henriksenem. Przed „wampirem” spore wyzwanie. Jego przeciwnik wcześniej brał udział w słynnej organizacji King of the Streets.

Podczas piątkowego wieczoru, kibicie mogą śledzić cztery superfighty w których wystąpią: Kamil Janik, Eric Olsen, Artur Saładiak, Roger Burjański i wiele więcej. Podczas gali odbędzie się czwarty już turniej z udziałem ośmiu wojowników.

Wotore 4: KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Simon Henriksen - Michał Pasternak

Superfight:

  • Eric Olsen - Kamil Janik
  • Artur Saładiak - Denis Makowski
  • Piotr Więcławski - Denis Labryga
  • Roger Burjański - Bartosz Kwiatkowski

Uczestnicy turnieju (8 zawodników):

  • Marcin Szołtysik
  • Kamil Heberlein
  • Bartosz Zaczeniuk
  • Krzysztof Pietraszek

Wotore 4: transmisja live’a

Na całe szczęście, losy zawodników będzie można również śledzić na żywo w Internecie. Koszt transmisji w systemie PPV to tylko 29,99 zł. Można ją kupić TUTAJ.

Studio gali Wotore 4 wspólnie poprowadzą Marcin Wrzosek i Łukasz Zaborowski. Jeżeli chodzi o komentowanie, to w tej kwestii nie zawiodą: Łukasz Jurkowski i Filip Błachut.

czytaj więcej:

Wotore zdjęcie główne

Walki na gołe pięści stają się coraz bardziej popularne

Piast gliwice autokar

Wałbrzych, a potem Hiszpania. Tak Piast spędzi zimę

CD2900 D9 1222 40 D2 BEFA 15 E4457218 FF

Małgorzata Tkocz z klubu Spartan Knurów...

Park przy ul. Szpitalnej w Knurowie

W parku przy ul. Szpitalnej w Knurowie miał...

JSW

Górnicy z Knurowa-Szczygłowic wicemistrzem...

78 DA01 CD ECBE 4794 80 A6 DDFC84 B42 EBF

Sportowa karta mieszkańca w Knurowie, czyli...

210130855 4016102188510183 3788423082895212449 n

Jedność, Przyjaźń, Braterstwo