Wielkie otwarcie nowoczesnego Centrum Architektury Ogrodowej Mera Garden

Mera Garden to aż 22 500 m2 powierzchni ekspozycyjnej! W tym nowoczesnym centrum architektury ogrodowej, którego otwarcie odbędzie się 18 czerwca, znajdziemy bardzo bogatą pod względem wzornictwa i zróżnicowana finansowo ofertę wyposażenia tarasów i ogrodów.

Mera otwarcie

Asortyment Mera Garden to szeroki wybór artykułów do aranżacji przestrzeni wokół domu: trwałe i efektowne płytki tarasowe, deski kompozytowe oraz bruk; meble ogrodowe w każdym stylu; praktyczne i wytrzymałe zadaszenia tarasów, pergole i parasole ogrodowe; nowoczesne i bezpieczne grille, paleniska oraz promienniki; niezwykle efektowne donice, oświetlenie oraz dekoracje zewnętrzne; zapewniające niebywały relax baseny, minibaseny, sauny zewnętrzne, hydromasaże; a dla dopełnienia - rośliny ogrodowe.

Mera Garden to kompleksowa obsługa. Jeśli nie masz głowy do planowania, warto skorzystać z usług naszych projektantów - architektów krajobrazu. Takich, którzy wezmą pod uwagę nie tylko praktyczne rozwiązania i wiodące trendy, ale przede wszystkim upodobania klientów. O dobór najlepszych produktów i odpowiedni termin dostawy towarów zadbają już nasi specjaliści.

Ogrody i tarasy nie chcą już być tylko praktyczne, chcą być piękne! Warto zadbać o niecodzienny, ponadczasowy i przykuwający oko efekt! A potem już można sobie usiąść na huśtawce czy leżance, przy grillu, pod daszkiem i rozkoszować się życiem... Dołączysz do Mera Garden?

Wielkie marzenia o pięknym ogrodzie wymagają wielkich możliwości. Wszystkie znajdziesz i zrealizujesz z Mera Garden!

Wielkie otwarcie:

  • kiedy? - w dniach 18-20.06.2021r
  • gdzie? - Tychy, ul. Beskidzka 111


Mera - trochę historii

30 lat temu otwarliśmy swój pierwszy sklep budowlany, zaczynając jako rodzinna firma. W tej drugiej kwestii nic się nie zmieniło - wciąż rozwijamy swój biznes w oparciu o rodzinne wartości i przyjazną atmosferę. Zmianie uległa skala naszego działania - zyskaliśmy wiodącą pozycję na śląskim rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, a 2021 rok otworzył nas także na ogólnopolską sprzedaż, dzięki uruchomieniu sklepu internetowego. Od lat rozwijamy także własną markę Dessi Home - www.dessihome.pl

Jak wyglądała nasza droga od przedsiębiorstwa z materiałami budowlanymi do firmy specjalizującej się w sprzedaży płytek ceramicznych i asortymentu, niezbędnego przy aranżowaniu wnętrz i łazienek? Sukcesywnie powiększaliśmy ofertę, szukając inspiracji na branżowych targach, m.in. we Frankfurcie, w Walencji, Mediolanie i Bolonii, aby dostarczać klientom wysokiej jakości produkty zgodne z europejskimi i światowymi trendami. Lata doświadczeń zaowocowały licznymi współpracami z producentami artykułów wnętrzarskich z całej Europy. Nieustannie sięgamy po to co najlepsze, oferując bogate i unikalne na ogólnopolską skalę wzornictwo oraz zróżnicowane pod względem finansowym materiały wykończeniowe.

Mera Galerie Wnętrz

Jesteśmy obecni w trzech miastach: Tychach, Katowicach oraz w Bielsku-Białej, gdzie od 2017 roku znajduje się nasza galeria wnętrz o powierzchni 4 tys.m2 - to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. W naszych salonach znajdziecie duży wybór płytek ceramicznych, w tym wielkich formatów, niepowtarzalne wzory mozaik, beton architektoniczny, tapety najlepszych producentów, ozdobne dekory, nowoczesne oświetlenie, lustra oraz oczywiście wyposażenie łazienek. Kilka lat temu Mera kojarzona była głównie z płytkami, wyposażeniem łazienek, oświetleniem, narzędziami oraz materiałami budowlanymi. Teraz markę i rozpoznawalność budujemy również, jako Mera Meble.