Zawodnik Fight Club Knurów złotym medalistą Europan Kickboxing-Challenge!

Grzegorz Sobierajski, prezes stowarzyszenia Fight Club Knurów ma powód do radośc! Jego wychowanek zdobył złoty medal podczas turnieju Europen Kickboxing Challenge!

D4529133 DA9 F 4 D24 97 C0 AC9 B49 DC130 E

W ubiegły weekend w Sulejówku odbył się turniej Europen Kickboxing Challenge podczas, którego zmierzyło się 300 utalentowanych zawodników z kraju. Turniej odbył się pod patronatem Polskiego Związku Kickoxingu.

Patryk Herdzina rywalizował z innymi zawodnikami w formule kick light. Wychowanek Fight Club Knurów zdobył złoty medal w kategorii senior -63 kg.

Trenuj, walcz, zwyciężaj…

Patryk Herdzina trenuje w knurowskim Fight Clubie od 2016 roku. Jest wielokrotnym medalistom Mistrzostw Polski w Kickboxingu oraz Chińskim Boksie Sanda. W 2018 roku zdobył Mistrzostwo Świata WFMC w najbardziej prestiżowej formule na świecie, czyli K1 jako junior w kategorii wagowej -60 kg.