Jak się rodzi w Pyskowicach? Szpital zaprasza na dzień otwarty

Wielu rodziców zastanawia się, którą placówkę wybrać, na ten ważny moment. W powiecie gliwickim można samemu przekonać się, jak wygląda sala porodowa. To także okazja do porozmawiania z personelem.

Porodówka w Pyskowicach zaprasza

Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala w Pyskowicach przygotował specjalne wydarzenie dla rodziców czekających na swoje dziecko. Już 22 czerwca będą mogli sami zwiedzić pomieszczenie, gdzie odbywają się porody. To jeszcze nie wszystkie plany.

- Serdecznie zapraszamy do zapisów na Dni Otwarte naszej Sali Porodowej. Czeka na Was wiele ciekawych warsztatów i mnóstwo dobrej zabawy - zapowiada personel medyczny.

Wydarzenie potrwa od godziny 9:30 do 13:00. Zapisy są przyjmowane pod numerem telefonu: 793 041 032. Jak wyglądają sale oddziału? Na nie zerknąć można w powyższej galerii.

- Wszystkie sale są jedno lub dwuosobowe. Każda ma zapewniony dostęp do łazienki z umywalką oraz prysznicem - wspominają pracownicy szpitala.

Dni Otwarte Sali Porodowej to nie pierwsze takie spotkanie z przygotowującymi się rodzicami. W zeszłym roku goście także mieli okazję, by w przyjemnej atmosferze poznać pracowników oddziału.

Diamentowe Czepki dla Pyskowic

Warto wspomnieć, że w maju reprezentantki placówki zostały oficjalnie wyróżnione za swoje zaangażowanie w wypełniane obowiązki. Trafiły do nich Diamentowe Czepki. Nagrody przyznaje Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Katowicach. Wśród uhonorowanych znalazły się:

  • Barbara Czerw - Pielęgniarka pełniąca obowiązki Kierownika Izby Przyjęć Szpitala w Pyskowicach
  • Jolanta Rębisz - Pielęgniarka Oddziału Chorób Wewnętrznych Szpitala w Pyskowicach
  • Maria Kiwacz - Położna Oddziału Ginekologiczno-Położniczego Szpitala w Pyskowicach
- Laureatki nagrody całą swoją karierę zawodową związały ze Szpitalem w Pyskowicach, gdzie wzorowo wykonując powierzone obowiązki wykazały się również szczególnym uznaniem współpracowników. W tym roku pielęgniarki wyłonione do nagrody zostały głosami swoich koleżanek. Gratulujemy, życzymy zdrowia i wielu dalszych sukcesów - cieszą się przedstawiciele szpitala.
Diamentowe Czepki w powiecie gliwickim

Może Cię zainteresować:

Pielęgniarki i położne z powiatu gliwickiego wyróżnione. Gratulujemy Diamentowych Czepków

Autor: Urszula Gołkowska

16/05/2024

Knurow rezonans szpital

Może Cię zainteresować:

Nowa pracownia rezonansu magnetycznego w Knurowie. Gdzie powstanie ten medyczny obiekt?

Autor: Redakcja

15/04/2024