Śmiertelny wypadek na granicy Knurowa i Gliwic. Kierująca autem próbowała wyminąć stojący pojazd

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło dzisiaj (we wtorek 18 lipca 2023 roku) na granicy Knurowa i Gliwic. Na miejscu zginęła kobieta kierująca toyotą.

Jak informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gliwicach, dzisiaj, 18 lipca 2023 r., około godziny 14:00 w Gliwicach przy ulicy Rybnickiej, na wysokości starej wagi, wydarzył się śmiertelny wypadek drogowy.

Z ustaleń gliwickiej policji wynika, że kobieta kierująca pojazdem osobowym marki Toyota jechała ulicą Rybnicką z Gliwic w stronę Knurowa. W pewnym momencie próbowała wyminąć pojazd, który prawidłowo zatrzymał się przed jej samochodem. Zjechała na przeciwległy pas, gdzie zderzyła się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki volkswagen.

Prowadząca pojazd marki Toyota miała tak poważne obrażenia, że zmarła na miejscu wypadku. Jadący z nią pasażer został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Na miejscu trwały czynności z udziałem prokuratora. Droga była zamknięta do godziny 18:00. Policja w tym czasie zorganizowała objazd przez Knurów.

Tragedia nad Zalewem Nakło Chechło

Może Cię zainteresować:

Tragedia nad Zalewem Nakło-Chechło. Nie żyje 27-letnia mieszkanka Gliwic, która wpadła do wody

Autor: Redakcja

17/07/2023

Pławniowice targiczny finał poszukiwań

Może Cię zainteresować:

Tragiczny finał poszukiwań na jeziorze w Pławniowicach. Nie żyje młody mieszkaniec Gliwic

Autor: Martyna Urban

11/07/2023

kwk knurów

Może Cię zainteresować:

Tragiczne doniesienia z kopalni KWK Knurów-Szczygłowice. Nie żyje 40-letni górnik

Autor: Redakcja

05/07/2023